Keystone logo
National Pedagogical University

National Pedagogical University

National Pedagogical University

Tanıtım

Fen ve Teknoloji Fakültesi, Biyoloji, Fizik, Matematik, Kimya ve Teknoloji Bölümlerinden ve CIDUP Bilgi İşlem Merkezinden oluşan Akademik Rektör Yardımcılığına bağlı akademik bir birimdir.

Bilim ve Teknoloji Fakültesi'nde ileri akademik ve idari yönetimin gelişmesi, farklı akademik birimlerinin bölüm başkanları, profesörleri, araştırmacıları, yetkilileri, yüklenicileri ve öğrencilerinin aktif ve kararlı çalışmaları ile mümkün olmuştur. Fakülte Kurulu ve Dekanın eşliğinde.

Fen ve Teknoloji Fakültesi'nin temel amacı, fizik, kimya, biyoloji, matematik ve teknoloji eğitiminde akademik topluluğun güçlendirilmesine katkıda bulunmaktır; bu, problemleri ele almayı ve arz ve gelişmeyi güçlendirmeyi amaçlayan çeşitli eylemlerle bilgi üretir. kültürel ve sosyal bağlamlara, pedagojik kimliğe, bilginin inşasına ve ulusal ve uluslararası karakterin pekiştirilmesine uyarlanmış eğitim, araştırma ve sosyal projeksiyon programları; lisans, yüksek lisans ve sürekli eğitim akademik programlarında kaliteli eğitime katkı sağlamak amacıyla.

Konumlar

  • Bogotá

    Calle 72,#11-86, 110221, Bogotá

    sorular