Keystone logo
National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

National Taipei University of Education

Tanıtım

NEDEN EĞİTİM MİLLİ TAIPEI ÜNİVERSİTESİ?

  • Ilköğretim ve öğretmen eğitimi Tops: 1895 yılından bu yana, Milli Eğitim Taipei Üniversitesi ilkokul öğretmen yetiştirmenin beşiğidir. c
  • Üst düzey uluslararası fakülte ve yurtdışında Tayvan gelen akademisyenler: bu program dahilinde ve Ulusal Tayvan Üniversitesi yanı sıra yurtdışı üniversitelerden ünlü akademisyenler gelen profesörler davet ediyor.
  • Öğretim reformu Öncü: Böyle İşbirlikli Öğrenme, İngilizce Öğretmenliği Yenilik ve Mobil Öğrenme gibi projeler üzerinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından emanet.
  • Profesyonel Uygulaması: NTUE bizim çok kendi NTUE Deneysel İlköğretim Okulu da dahil olmak üzere Tayvan 100'den fazla okul, güçlü bağların sahiptir. Bu güçlü bağlara öğretim staj için çok önemli eller fırsatlar sağlar.
  • En iyi İmkanlar: state-of-art interaktif sınıflar, vaka-tabanlı öğretim derslik ve yenilenmiş yurtları, başkent Taipei kalbinde tüm.

Merkezi Taipei bulunan

Bizim kampüs merkezi Tayvan'da başkenti yer almaktadır. Bir metro istasyonuna yakın ve tüm önemli aktivite olduğunu. kampüs Çince-Öğrenme Merkezi (son 5 yıl içinde binlerce öğrenci alınan) dil becerilerini geliştirmek için yerli olmayan öğrenciler için kurslar ve çeşitli kaynaklar sağlar. Sonuçta, biz Tayvan eğitimlerini sürdüren yabancı öğrenciler için en iyi çalışma yerlerinden biridir.

natue
natue

Konumlar

  • Taipei

    No. 134, Sec. 2, Heping E. Rd., Da-an District, Taipei City 106, Taiwan(R.O.C), , Taipei

    sorular