Keystone logo
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering Makine mühendisliği yüksek lisans
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering

Makine mühendisliği yüksek lisans

0 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Büyük Zorluklar bu program tarafından ele alınan - motivasyon. Program Makina Mühendisliği 90 ECTS Seviye 9 yeterlilik için uluslararası talebi karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Program hedefleri ve amacı

Yüksek Lisans 12 ay, 90 AKTS gelişmiş tasarım, analiz, malzeme odaklanarak, makine mühendisliği yeteneği gelişmiş bir düzeye mühendislik (BE) ve yakından ilişkili mezunları alabilir ve devlet yoluyla üretecek olan Makina Mühendisliği 9 Masters Seviye -of-the-art teknolojisi. Bu ders, gelişmiş uygulamalı matematik ve gelişmiş sayısal modelleme yanı sıra üretim teknolojisi, deniz mühendisliği, enerji ve tıbbi cihaz geliştirme ve malzeme sektöre özgü gelişmiş modülleri dahil olmak üzere gelişmiş mühendislik modülleri, geniş bir yelpazede sunuyor. Önemli bir 12 aylık araştırma tezi öğrenciler araştırma bulgularının yayınlanması da dahil olmak üzere mühendislik araştırma yöntemleri, üzerinde özel olarak tasarlanmış bir modül içinde geliştirilen yeni araştırma becerileri uygulamak için izin verir. Her Yüksek Lisans projesi makine mühendisliği sektöründe mevcut 'sıcak konu' üzerinde duruluyor ve endüstri ortakları ile işbirliği içinde yürütülmektedir.

Ne bu alanda CoEI / Ulusal Üniversitesi İrlanda Galway hakkında özel bulunuyor:

CoEI uzman düzeyinde bir aralığı seviye 8 (BE) programlarından takip Mühendislik ve Bilgi Teknolojisi çoklu disiplinler, 9 programcı var. kolej uluslararası düzeyde sanayi, araştırma ve akademik derece başarılı kariyer elde çok yetenekli makine mühendisliği mezunları üreten köklü bir geleneğe sahiptir. NUI Galway, biz devlet-sanat tesisleri ve mühendislik araştırma için teknik uzmanlık önemli bir yelpazesi var. Biz de start-up şirketleri çok sayıda çok uluslu tıbbi cihaz şirketleri kadar değişen Galway 8300 üzerinde MedTech çalışanı ile Avrupa'nın tıbbi cihaz sektöründe merkezlerinden birinin kalbinde yer almaktadır. NUI Galway şüphesiz kurulması parçası ve bu MedTech Ar sürekli büyüme-Ge ve üretim merkezi olmuştur.

Program Yapısı

Bu 90 ECTS programı (opsiyonel modül 10 ECTS dahil) modülleri 60 ECTS tamamlanmaktadır önemli bir 30 ECTS araştırma projesi içerir.

Program içeriği

Araştırma projesi doğrudan seçilen sektör veya araştırma konuyla ilgili tam 12 aylık dönem için akademik personel bir üyesi tarafından denetlenmektedir ve yazılı tez temelinde değerlendirilir. modüller öğrencilerin NUI Galway Yeni Mühendislik Binası state-of-the-art araştırma tesisleri kullanan, tasarım, hesaplama yöntemleri ve modelleme yanı sıra deneysel test ve prototip faaliyetleri birleştirir ileri mühendislik araştırma yöntemleri ve teknoloji, odaklanmak. iki dönem boyunca, öğrenciler, mekanik, malzeme, 10 zorunlu gelişmiş modülleri toplam alacak mühendislik ve araştırma yöntemleri için uygulamalı matematik. Ayrıca, öğrenciler turbomakinaların, deniz mühendisliği ve gelişmiş enerji sistemleri dahil 9 uzman modülleri bir seçim 2 başka modüller seçecektir.

Endüstriyel ve Araştırma staj sayısı Fırsat:

30 AKTS araştırma tezi için konu sanayi ve araştırma Makine Mühendisliği Disiplin, yerel, ulusal ve uluslararası mühendislik şirketleri ile sahip olduğu son derece başarılı bir ilişki üzerine inşa odaklanmış ve Makine Mühendisliği ileri araştırma faaliyetlerinin çeşitli bir yelpazede ağır olan akademik Personel.

Burslar

NUI Galway, biz en parlak ve en kararlı öğrenciler lisansüstü eğitim ilerleme sağlamak için istekli. (Öğrenci başına 1.500 € değerinde) Bizim cömert Lisansüstü Burslar lisans çalışmalarında son derece iyi performans mükemmel öğrencileri ödüllendirmek için tasarlanmıştır. Öğretilen Master Burs Programı Detayları ve diğer tüm kurs özgü burslar ve mevcut burs, www.nuigalway online bulunmaktadır. yani / yüksek lisans / burs NUI Galway, dünyanın dört bir yanından gelen yüksek kalibreli öğrencileri çeken kararlıdır. Üniversite yüksek kalibreli uluslararası öğrencilere bir rekabet temelinde kısmi uluslararası burs bir dizi sunuyor. uygunluk kriterleri hakkında daha fazla bilgi için ve nasıl uygulanacağını, www.nuigalway.ie/international bkz

yardımlar

Kapsamlı bilgi www.studentfinance.ie adresinden online ulaşabilirsiniz. Hibe başvuruları da www.susi.ie online yapılabilir

Giriş Koşulları

Programa giriş tanınmış bir üniversite veya üçüncü seviye kolej ilgili bir disiplin içinde bir seviye 8 mühendislik derecesi İkinci Sınıf Başarılar sahip bireylere açıktır.

Nasıl uygulanır

www.pac.ie/nuigalway

üzerinden en fazla bulun:

www.nuigalway.ie/courses/taught-postgraduatecourses/ mekanik engineering.html

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Gelişmiş Üretim Sistemleri MSc çevrimiçi
    • Online
  • Yüksek Lisans Makine Mühendisliği - İleri Üretim (M- ENG AM)
    • Nantes, Fransa
  • İmalat Ve Mekanik Sistem Entegrasyonu Bilim Ustası
    • Rochester, Amerika Birleşik Devletleri