Keystone logo
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering Uygulamalı Bilimler Yüksek Lisans (Kurumsal Sistemler)
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering

Uygulamalı Bilimler Yüksek Lisans (Kurumsal Sistemler)

Galway, İrlanda

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 6.591 / per year *

Kampüste

* Ücretler: AB Dışı 13.750 € / Tam zamanlı program: GYE13 6815 € / Yarı zamanlı programı: GYE14 3465 € pa

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Dersin Genel Bakış

Bu ödüllü programı endüstrisinin özel gereksinimlerini karşılamak için akademisyen ve işverenlerle işbirliği içinde tasarlanmıştır. Bu temel bilgi ve operasyonlar, kalite alanlarında beceri ve yenilik yönetimi ile mezun donatıyor.

Program üretim, finansal hizmetler, sağlık hizmetleri, hükümet ve daha birçok dahil olmak üzere çeşitli işletmelerde mezunların teknik ve yönetim katkısını artırmayı hedeflemektedir. Birçok disiplinlerden gelen katılımcılar davet: Bu Mühendislik, Fen, Ticaret ve yüksek teknoloji ortamında bir kariyer isteyen Sanat mezunları için uygundur. Bu dönüşüm yönü lisans eğitimi kendi dersten yönünü değiştirmek ve onları bir büyüme alanında ses istihdam olanakları sunmaktadır yeni bir kariyer yolu takip etmek isteyebilirsiniz öğrencilere önemli ilgi çekicidir.

A Uygulamalı Bilimler Yüksek Lisans (Kurumsal Sistemler) Program son derece işverenler tarafından kabul edilir ve her zaman bizim mezunları için güçlü bir talep olmuştur. Bu programın mezunları mühendislik, yönetim rolleri güvenli ve sahip BT gibi Accenture, Apple, Boston Scientific, Medtronic, Valeo, Ingersoll Rand, Pepsi, Kerry Grubu, IBM, Ericsson, Elan ve Hewlett Packard gibi şirketlerde.

Programın temel özellikleri şunlardır:

 • Öğrencilerin yenilik güçlü bir ahlâki beslerken
 • İlgi çekici öğretim yöntemleri (örneğin Lego ciddi oyun, şirket ziyaretleri, konuk dersler)
 • Özelleştirilmiş bir öğrenme programı öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için
 • Multidisipliner yaklaşım (örneğin Mühendislik, Teknoloji, İş)
 • Kapsamlı kariyer fırsatları

Kurumsal Sistemler insanlar, süreç ve bir organizasyonda teknoloji ile ilgili konular üzerinde durulacak. Bizim esnek kurs yapısı 50 AKTS (kredi) veya program süresi boyunca eşit telafi etmek için kullanılabilir modülleri bir dizi seçerek kendi müfredat oluşturmak için olanak sağlar. Bir araştırma tezi (30 AKTS) ve Araştırma Yöntemleri (10 ECTS) çekirdek konular ve öğrencilerin eleştirel düşünme, analitik ve yazma becerilerini geliştirmek emin olun. Öğrenme çıktıları probleme dayalı öğrenme teknikleri ve gerçek dünya atamaları bir dizi tamamlanması ile elde edilir. Yazılı sınavlar her dönem yapılır.

Gereksinimler ve Değerlendirme

Probleme dayalı öğrenme teknikleri, bizim modüllerin çoğunda kullanılır. Ayrıca gerçek dünya atamaları bir dizi tamamlamak zorundadır. Yazılı sınavlar her dönem sonunda gerçekleşecek.

Ders İçeriği

Esnek yapısı özel ihtiyaçlarına programı terzi sağlar. Aşağıda listelenen olanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Modüller doluluk durumuna bağlıdır ve diğer modüller mevcuttur yapılabilir.

 • Teknoloji İnovasyon ve Girişimcilik
 • Proje yönetimi
 • Uygulamalı Yenilik
 • Karar Sistemleri ve İş Analitiği
 • Bilgi Sistemleri Stratejisi ve Planlama
 • Operasyon Yönetimi
 • Operasyon Stratejisi
 • Lojistik ve Taşımacılık
 • Yalın Sistemleri
 • Yöneylem Araştırması
 • Kalite Yönetimi
 • İnsan ve Sistemler Güvenilirlik
 • Ergonomi
 • Güvenlik ve Risk Yönetimi
 • Ruhsatlandırma.
 • Araştırma Yöntemleri

Ayrıca, bir konuda bir araştırma tezi akademik lider ile kabul edilecek hazırlamak gerekir. Size Araştırma Yöntemleri bizim modülünde bu tüm yapmanız gereken bilimsel becerileri ile donatmak olacaktır.

İleri Eğitim

Mezunlarımızın çoğu doktora düzeyinde araştırma yapmaya burs güvence başarılı olmuştur.

Bu yüzden Kursu seç?

Kariyer Olanakları

Bu program dünya genelinde en yüksek profilli organizasyonlar bazı başarılı kariyer için mezun sürüklemiştir. Onlar, çok uluslu örgütler ve dünya çapında girişimci girişimler danışmanlık, araştırma enstitüleri kariyer arasında değişir.

Bizim işverenlerin bazı söylediklerini:

Alan Phelan | CEO Nucleus VP Grubu

Biz yapan ve mezunları işe ve büyük problem çözen ve eleştirel düşünürler olmalarını bulduk. yalın sistemlerde Onların arka plan onlar bizim ortaklıkları hızla büyütmek için izin ses sistemleri ve süreçleri uygulamak için yardımcı olmuştur bizim şirketlerin bir dizi çok uygulanabilir olmuştur.

Martin Conroy | Kıdemli Direktörü Medtronic

NUI Galway Kurumsal sistemler programı mükemmel sistemler düşünürler olmak için gerekli bilgi sağlamaya odaklanır. Mezunlar insanları anlamak yeteneğine sahip; süreç yanı sıra organizasyonda teknoloji ile ilgili konular. Program bilimsel yöntemler kullanarak sorunları analiz etmek ve bu sorunlara yenilikçi ve etkili çözümler üretmek için adayların teşvik eder. Ayrıca mezunlar Böyle bir ekip çalışması ve iyi iletişim yeteneği gibi gerçek yeteneklerini verilir. Bu tür beceriler bizimki gibi yüksek teknoloji şirketleri hareketli oruç esastır.

Mezunlarımızın bazı söylediklerini:

Paul Gleeson | Accenture

pratik ve sınıf temelli öğrenme arasında güzel bir denge var gibi programın de teslim edilir. Ben onlar sınıf tartışmalarına ve tartışmalar yer alan öğrencilerin almak için yaklaşım bir el almak gibi benim çalışmaları sırasında rastlamak en yararlı ve ilgi çekici insanlar bazı olmaya öğretim görevlisi bulundu. Sonuçta, program elde edecek kişisel ve mesleki gelişiminin yüksek seviyesi nedeniyle gelecekte istihdam olanakları bulmak için mükemmel bir temeldir. O son derece tavsiye ederim bir programdır yüzden benim için çok sayıda kariyer fırsatları açmak yardımcı oldu.

Paul McCormack | Allergan

Benim gelecekteki kariyer ilerlemesinde yardımcı olmak için yeni beceriler ve bilgi edinme amacıyla NUI Galway Uygulamalı Bilimler Masters üstlendi. Elbette zorlu ve boyunca yüksek standartları gerekli. Bu standartları karşılamak için uğraş verirken ben büyük ölçüde iş sistemleri bilgimi geliştirilmiş ve değerli yeni beceriler kazanmış inanıyoruz. Ben geleceğe benim kişisel ve mesleki gelişimi kolaylaştıracak sırasında öğrenilen dersler inanıyoruz.

Damien Coleman | Baxter Healthcare

Ben çok NUI, Galway Applied Science (Kurumsal Sistemler) Masters yapıyor tavsiye ederim. sunulan konuların çeşitliliği benim ihtiyaçlarına uygun ve bana Baxter Healthcare ilerleme yardımcı olmak için kurs uyarlamak için izin verdi. Ben ders zorlu ama son derece eğlenceli bulundu ve böyle Operasyon, Kalite, Yalın Üretim ve Lojistik gibi konularda daha derin bir anlayış kazanmak için bana yardımcı oldu. konferanslar ve konuk konuşmacılar standart hiçbiri ikinci. enerji verici tartışmalar ve ferahlatıcı atölye ile birleştiğinde, bu ustaları tamamlamak için tüm iyi olacak geleceğimi garanti sonuçlandı.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar