Keystone logo
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering Yüksek Lisans Bilgisayar bilimi - veri analitiği
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering

Yüksek Lisans Bilgisayar bilimi - veri analitiği

0 Years

Request teaching languages

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

* AB Ücreti; 13.750 EUR - Sigara AB Ücreti

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Büyük Zorluklar Bu program tarafından ele alınmaktadır - motivasyon

Küresel olarak, özellikle gerekli derin teknik ve analitik becerilere sahip bireylerin, veri analitiği yetenek bildirilen sıkıntısı var. (1) Accenture, Gartner ve McKinsey tüm bilgisayar en hızlı büyüyen istihdam alanlarından biri ve gelecekte bir etki yaratmak için en olası olarak Veri Analizi belirledik.

İrlanda hükümetinin politikası İrlanda yalnız İrlanda'da 21.000 potansiyel yeni istihdam olanaklarının neden olur büyük veri ve analitik için Avrupa'nın önde gelen ülkesi haline içindir. (1) CNN Amerika'da kendi Top 10 en iyi yeni işlerde bu alanda iş sıraladı.

1), 2013-2020 "Büyük Veri ve Analitik Becerileri Talebini Değerlendirilmesi". Gelecek Becerileri Forfás Uzman Grubu 2014, İhtiyaç.

Program hedefleri ve amacı

Bu veri Analytics çıkan büyüme alanında gelişmiş bilgi ve becerileri ile Bilgisayar mezun sağlar gelişmiş bir programdır. Bu tür büyük ölçekli veri analizi, bilgi alma, veri madenciliği, doğal dil işleme, ve web veri analizi gibi gelişmiş konuları içerir. Aynı zamanda bu tür veri analizi için istatistik ve programlama gibi konularda temel modülleri içerir.

Programda öğrenciler daha ya bir araştırma grubu ile birlikte ya da bir endüstri ortağı ile bir proje üzerinde çalışarak Veri Analytics bilgilerini derinleştirmek.

Mezunlar akademik araştırma içine gitmek için veya alanlarda geniş bir yelpazede sektöründe kariyerlerine devam etmek mükemmel nitelikli olacaktır. Fırsatlar şunlardır: - Yurt dışında doktora düzeyinde başka İrlanda'da NUI Galway araştırma, veya - analitik ve büyük veri hizmet ve çözümler sunmak Çokuluslu işletmeler, Galway ve başka yerlerde; - Kimin işletmeler analitiği ve büyük veri teknolojileri bağlı Çokuluslu şirketler; - Yenilikçi yerli şirketler ve kimin analitik çözümler ve ürünler sunmak öncü start-up.

Kazandıran doc

Ne bu alanda CoEI / Ulusal Üniversitesi İrlanda Galway hakkında özel bulunuyor:

Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisans (Veri Analizi) Insight Araştırma Merkezi ve NUI Galway Matematik, İstatistik ve Uygulamalı Matematik Okulu girişi ile işbirliği içinde, Bilgi Teknolojileri Disiplin tarafından teslim ediliyor - Bilgi Teknolojileri Disiplin NUI Galway Bilgisayarınızı Bilim akademik disiplin, eğitim, araştırma, ve sanayi işbirliği 25 yıllık sicili ile - NUI Galway Insight araştırma merkezi veri Analytics Avrupa'nın en büyük araştırma merkezi olduğunu - Bu program, doktora düzeyinde araştırma fırsatları için mezunları için kapıyı açar sektöründe kariyer, ya da yeni girişimler başlıyor.

Program Yapısı

90 ECTS Program süresi bir tam yıl, Eylül başında ve Ağustos oluşur bitirme: - Foundational ders modülleri (20 AKTS) - Araştırma / Endüstri Projesi (30 AKTS) - Gelişmiş modülleri (40 AKTS) öğretti.

Program içeriği

Örnek Modüller - İstatistikler - Olasılık - Gelişmiş Biyomalzemeler - Lineer Cebir - Dijital Sinyal İşleme - Veri Analytics Programlama - Araştırma Projesi Temelleri - Açık ve Bağlantılı Veri - Bilgi Alma - Makine Öğrenmesi ve Veri Madenciliği - Bilgi edinme Öğrenme - Araçlar ve Teknikleri Büyük için Ölçek Veri Analizi - Sistem Modelleme ve Simülasyon - - Web Veri Madenciliği Veri Analytics Örnek Çalışmalar - Gömülü Sinyal Analiz ve İşleme - Doğal Dil İşleme - Veri Görüntüleme

Endüstriyel ve Araştırma staj sayısı Fırsat:

Bu programda kayıtlı öğrenciler İrlanda'da bir yan sanayi veya araştırma her iki grupta da bir yıllık mezuniyet sonrası staj başvurusu için bir fırsat olacaktır.

Burslar

Burs bir dizi bu Lisans programlarına kayıtlı AB üyesi olmayan öğrenciler için Mühendislik ve Bilişim Koleji hazır ediliyor. Her burs 2.500 € değerinde olacak ve College kişisel ifade ve CV teslim dayalı başarılı adaylara verilecektir. Sanayi sponsor Burs bir dizi de 2500 € değerinde, her mevcut olacak.

Giriş Koşulları

Yüksek Lisans Bilgisayar Bilimleri yüksek performanslı mezunları ve yakından ilişkili lisans programları için uygundur. Programa giriş gibi bir Lisans gibi Seviye 8 derece az İkinci sınıf onur de sahip bireyler, sınıf bir açık Bilgisayar Bilimleri veya Bilgisayar Mühendisliği BE, ya NUI Galway tarafından sunulan ilgili lisans derece benzer içeriğe sahip olan ve tanınmış bir üniversite veya üçüncü seviye kolej başka lisans programına.

Nasıl uygulanır

Uygulamalar üzerinden online yapılır Lisansüstü Uygulamalar Merkezi (PAC). Bu program için PAC kodu GYE06 olduğunu.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Maestría en Ciencias Computacionales
  • Monterrey, Meksika
  • Mexico City, Meksika
  • + 1 daha fazla
 • Bilgisayar Bilimi Yüksek Lisans - Siber Güvenlik, Veri Analitiği ve Yapay Zeka - İngilizce
  • Online Spain
 • EKCU (Eger) ve JKU (Linz) arasında Bilgisayar Bilimleri Çift Diploma Yüksek Lisans Programı
  • Eger, Macaristan