Keystone logo
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering Yüksek Lisans su kaynakları mühendisliği
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering

Yüksek Lisans su kaynakları mühendisliği

Galway, İrlanda

1 Years

Request teaching languages

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 6.800 / per year *

Kampüste

* AB Ücreti, 13.750 EUR - Sigara AB Ücreti

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Büyük Zorluklar Bu program tarafından ele alınmaktadır

 • Su güvenliği büyük bir endişe karşı karşıya insanlık, mühendisler bu sorunu mücadele birincil profesyoneller.
 • Yıllık fazla 3,4 milyon insan su ile ilgili hastalıklardan ölmektedir - 1 9 insanları dünya çapında güvenli ve temiz içme suyuna erişimi yok - Nüfus artışı ve iklim değişikliği - dünya çapında su kıtlığı etkilenen 3 kişiden 1 Küresel su kaynakları üzerinde önemli sıkıntılar olacak - hem kentsel hem de kırsal alanlarda sel, iklim değişikliği ile şiddetlenir ediliyor
Dörtgen

Program hedefleri ve amacı

Bu program, güvenlik sorunları sulamak için çözümler sunmak için teknik yeterlilikler ile mühendisler sağlayacaktır. Çekirdek modülleri su temini, su kaynakları yönetimi ve sel azaltma teknik yönlerini ele alacak. Programın temel amacı öğrencilerin modern hidrolojik modelleme araçları tam bir anlayış var olmasını sağlamaktır. Program gerçek dünya sorunlarını çözmek için gruplar halinde çalışan öğrenciler ile hidrolojik sistemlerin tasarımı güçlü bir vurgu vardır. Bu programın mezunları dünya çapında sanayi ve akademi hem de su kaynakları sorunlarının çözümünde önemli katkılar yapmak için bir konumda olacaktır.

Ne bu alanda CoEI / Ulusal Üniversitesi İrlanda Galway hakkında özel bulunuyor:

 • Su mühendisliği 40 yıldır NUIG'e lisansüstü düzeyde öğretilen olmuştur. 50 ülkeden Bu dönemde öğrenciler NUIG'e mezun olmuştur.
 • Su Kaynakları Mühendisliği Yüksek Lisans Bu geç Prof. Eamonn Nash tarafından kurulan NUI Galway Uluslararası Lisansüstü Hidroloji Programı yeniden başlatmak olduğunu. Hidroloji Programı dersleri personelin Birçok mevcut programa katkıda; böylece NUIG'e su mühendisliği dünya standartlarında öğretim tanınan geleneği devam ediyor.
 • Şu anda nuig personel NUIG'e dünya standartlarında araştırma olanakları kolaylaştırdı su kaynaklarının büyük ölçekli finanse edilen araştırma projeleri, katılmaktadırlar.

Program Yapısı

Bu Eylül ayında başlayan ve programı aşağıdaki unsurlardan oluşmaktadır Ağustos terbiye, bir tam yıl program bir 90ECTS programı: - öğretti (çekirdek ve seçmeli) modülleri (55 AKTS) - Entegre grup tasarım projesi (15 ECTS) - Bireysel Araştırma projesi ve tez (30 AKTS).

Program içeriği

Hidroloji ve Su Kaynakları - - Hidrolik Modelleme - Ülkeler Uygulamalı Saha Hidrojeoloji Gelişmekte Su Kaynakları - - Sürdürülebilir Çevre Sistemleri Su Kalitesi Modellemesi ve Tasarımı İleri Akışkanlar Mekaniği Örnek Seçmeli Modüller: Çekirdek Modülleri Sample - İnşaat Mühendisliği Hesaplamalı Yöntemler - Turbo makineler ve İleri Akışkanlar Dinamiği - Çevre Ekonomisi - Mühendislik Finans - Proje Yönetimi - Mühendisler için Uygulamalı İstatistik - Çevresel Etki Değerlendirmesi - Küresel İklim Değişikliği

Endüstriyel ve Araştırma staj sayısı Fırsat.

Bu programda kayıtlı öğrenciler İrlanda'da bir yan sanayi veya araştırma her iki grupta da bir yıllık mezuniyet sonrası staj başvurusu için bir fırsat olacaktır.

Burslar

Burs bir dizi bu Lisans programlarına kayıtlı AB üyesi olmayan öğrenciler için Mühendislik ve Bilişim Koleji hazır ediliyor. Her burs 2.500 € değerinde olacak ve College kişisel ifade ve CV teslim dayalı başarılı adaylara verilecektir. Sanayi sponsor Burs bir dizi de 2500 € değerinde, her mevcut olacak.

Mühendislik ve Bilişim Koleji de Su Kaynakları Mühendisliği Nash Burs ödüllendirecek. Bu uzun yıllar Mühendislik Hidroloji bizim profesör oldu ve bir uluslararası mühendislik toplumda tanınmış bizim rahmetli meslektaşım, Eamonn Nash anısına olduğunu. "Nash kaskad" ve "NashSutcliffe katsayısı" ondan sonra adlandırılmıştır ve bunlar hala bilimsel yayınlarda bulunmaktadır. Dünya çapında dört yüzün üzerinde üst düzey hidrolog Bu Üniversitesi'nde kendi lisansüstü hidrolojik eğitim aldı.

Giriş Koşulları:

Asgari giriş şartı İnşaat / Çevre Mühendisliği veya eşdeğer bir İkinci Sınıf Başarılar Sınıf 1. Soydaş disiplinlerden gelen adayların başvuruları bir vaka-by-case bazında dikkate alınacaktır.

Nasıl uygulanır

Uygulamalar üzerinden online yapılır Lisansüstü Uygulamalar Merkezi (PAC). Bu program için PAC kodu GYE23 olduğunu.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Enerji Mühendisliği Yüksek Lisansı
  • Trento, İtalya
  • Bolzano, İtalya
 • Jeomühendislik Yüksek Lisansı
  • Pau, Fransa
 • Elektrik Enerjisi Mühendisliği Yüksek Lisans: Elektrik Mühendisliği
  • Bologna, İtalya