Keystone logo
Neapolis University Pafos

Neapolis University Pafos

Neapolis University Pafos

Kampüs Özellikleri

Üniversite Kampüsünde Yaşam

Neapolis Üniversitesi Kampüsü'ndeki yaşam, öğrencilerin çalışmaları sırasında çok keyif aldıkları benzersiz bir deneyimdir ve öğrenci sakinleri akademik ve sosyal olarak geliştikçe ömür boyu sürecek değerli anların ve anıların inşasına yol açar. Neapolis Üniversitesi, uygun ve güvenli bir ortam yaratmaya kendini adamıştır ve fikirlerin ve yaşam tarzlarının serbest alışverişine saygı duyan ve geliştiren, çeşitliliğe sahip, çok dilli, çok kültürlü bir üniversite topluluğu oluşturmuştur.

Üniversite kampüsünün konumu, çeşitli tesisler ve hizmetler, bilgi, çalışma ve öğrenci yaşamını teşvik etmek için ideal ortamı yaratarak, her öğrencinin öğrenimi sırasında deneyimlerini zenginleştirmesine olanak tanır.

Kampüs, otobüs durakları, bankalar, plajlar, barlar ve restoranlar, bir alışveriş merkezi ve kafeler gibi birçok olanağa yürüme mesafesinde elverişli bir şekilde şehrin kalbinde yer almaktadır.
Kasabayı birbirine bağlayan ve diğer tüm şehirlere ve havaalanlarına bağlantı sağlayan günlük otobüs güzergahları vardır.

Neden Baf

Tarihi geçmişin modern dünyayla birleşimi, ılıman Akdeniz iklimi, kumsalları, doğal güzellikleri, dışarıya mükemmel ulaşımı ve sunduğu hizmetlerin sayısı Baf'ı eğitim almak için ideal bir yeryapmaktadır.

Neapolis Üniversitesi Baf'ta okumanın en büyük avantajlarından biri, eğitim kurumunun Avrupa'nın en heyecan verici sahil şehirlerinden birinin kalbinde yer almasıdır. Baf, yaklaşık 77.800 kişilik kalıcı bir nüfusa sahiptir.

 • Baf gençlerle dolu bir şehir, diğer Kıbrıs şehirleriyle karşılaştırıldığında en yüksek 18-35 yaş arası genç oranlarından birine sahip.
 • Baf, etnik, sosyal veya dini kökene bakılmaksızın dünyanın her yerinden insanları ağırlayan modern bir Avrupa çok kültürlü şehridir.
 • Baf, tarih ve kültürde 9000 yıllık amansız bir yürüyüşe tanıklık etmek için arkeolojik alanlarla insanların ve fikirlerin kavşağı olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndedir.
 • Doğa, tarih ve ılıman Akdeniz ikliminin eşsiz birleşimi sayesinde Baf uluslararası bir turizm merkezidir. Atina, Patra, Selanik ve Hanya gibi büyük Yunan şehirleri ile Baf arasında direkt uçuşlar.

121839_cyprus-4135015_640.jpg

  Konumlar

  • Paphos

   2 Danais Avenue 8042 Paphos Cyprus, , Paphos

  sorular