Keystone logo
Next Education Group

Next Education Group

Next Education Group

Tanıtım

Çok uluslu şirketlerin deneyimli profesyonelleri tarafından kurulan Next Education Group , 2007'den bu yana sektöre hazır yetenekler yetiştiriyor. Doğuşumuz, hızlı teknolojik gelişmelerden giderek daha fazla etkilenen bir manzara olan gelişen iş ortamına ilişkin derin bir anlayıştan kaynaklanıyor. NEXT, London Metropolitan University ile işbirliği içinde, her biri çeşitli endüstrilerin benzersiz ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir dizi uzmanlaşmış lisansüstü, lisans ve yönetici eğitim programları paketini titizlikle hazırlamıştır.

NEXT olarak, profesyonel dünyadaki değişimin amansız hızını, özellikle de teknolojik yeniliklerin yol açtığı değişimleri biliyoruz. Bu anlayış eğitim anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Her alanda gerekli olan dinamik yeterliliklere ayak uydurmak için titizlikle tasarlanmış, sektöre özel yüksek lisans kursları sunuyoruz.

Programlarımız yalnızca bilgi aktarmaya yönelik değildir; yöneticilerin ve liderlerin kendi alanlarında en ileri düzeyde kalmasını sağlamakla ilgilidir. Çalışan yöneticilerin zorlu programlarının farkında olan NEXT, hem yönetilebilir hem de zenginleştirici yüksek lisans düzeyinde eğitim sunmaya kendini adamıştır. Programlarımız esneklik sağlayacak, özel programlar ve güçlü değerlendirme desteği sunacak şekilde yapılandırılmıştır. Bu yaklaşım, eğitim tekliflerimizin yalnızca erişilebilir ve uygun fiyatlı olmasını değil, aynı zamanda profesyonel gelişim ve kişisel gelişim için keyifli bir yolculuk olmasını da sağlar.

Ne oluyor?

GELECEK AKILLI İNSANLARLA İLGİLİDİR. Değişen zamanlarda ne kadar yetenekli ve alakalı olduğunuzla ilgilidir. Ürünlerin bir son kullanma tarihi olduğu gibi bilginizin, becerilerinizin ve yeteneklerinizin de bir son kullanma tarihi vardır. Bu, yeterlilikler veya beceri geliştirme programlarıyla sürekli olarak becerilerinizi geliştirmeniz ve kendinizi yeniden donatmanız gerektiği anlamına gelir.

Kamu ve Özel işletmeler, sektörlerinde önde kalabilmek için insan sermayelerinin becerilerini geliştirmeye ve yeniden beceri kazandırmaya yatırım yapmalıdır. VUCA ortamı, değişen teknolojiler, müşteri tercihleri ve çalışan beklentileri, önümüzdeki yıllarda işletmeleri sürekli olarak daha hızlı bir şekilde değişmeye zorluyor. Bu, şirketlerin belirli yetkinliklere yönelik hedefe yönelik müdahalelerle çalışanların becerilerini artırması ve yeniden beceri kazanması gerektiği anlamına geliyor.

Teklifimiz

NEXT olarak 'Hayatları Değiştirmek, Organizasyonları Değiştirmek' fikrine inanıyoruz. Yetişkin eğitiminde ve şirket yöneticilerinin değişen zamanlara ayak uydurabilmelerini sağlamak için beceri kazanma ve yeniden beceri kazandırma konusunda uzmanız.

NEXT, kurumsal liderleri hedef alan endüstri uzmanlığı içeren çok sayıda yüksek lisans programı sunmaktadır. Bunlar işletme yönetimi, tedarik zinciri, dijital dönüşüm, değişim yönetimi, proje yönetimi, iş psikolojisi, havacılık yönetimi, uluslararası ilişkiler, etkinlikler (eğlence ve turizm) ve lüks yönetimini kapsamaktadır. NEXT, bu kursları endüstri uygulayıcıları için son derece uygun hale getirmek amacıyla öğretim üyeleri olarak endüstri uzmanlarını bir araya getiriyor.

Kurumsal yöneticileri hedef alan uzmanlaşmış yüksek lisans programlarından oluşan bir portföy sunmak için Londra Metropolitan Üniversitesi, Birleşik Krallık ile ortaklık yapıyoruz. London Metropolitan University, The Times ve Sunday Good Times Üniversite Rehberi 2022'ye göre öğretim kalitesi açısından Londra'da 1. ve Birleşik Krallık'ta 6. sırada yer aldı.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

  • Sharjah

    Sharjah Book Authority Building, Al Zahia Sharjah, UAE, , Sharjah

  • Dubai

    Burlington Tower, Duba, United Arab Emirates, 2602, Dubai

    sorular