Keystone logo
NEOMA Business School

NEOMA Business School

NEOMA Business School

Tanıtım

Öğrencileri, yöneticileri ve girişimcileri eğitiyor ve küresel, sürdürülebilir ve bağlantılı bir dünyada iş dünyasının ve toplumun geleceğini şekillendirmek için bilgi üretiyoruz.

Yapay zeka çağında, insan zekasını geliştiriyoruz.

Okul, Reims, Rouen ve Paris'teki kampüslerinde ve sanal kampüsünde Yönetim Lisans ve Yüksek Lisans programlarından Yönetici Eğitimine kadar geniş bir program portföyü sunmaktadır.

Fakülte, %73'ü uluslararası profile sahip 210'dan fazla kadrolu profesör ve araştırma profesöründen oluşmaktadır. NEOMA Business School'un 127 ülkede 76.200'den fazla mezunu bulunmaktadır.

Michel-Edouard Leclerc başkanlığındaki Okula Konsolosluk Yüksek Öğrenim Kurumu (EESC) statüsü verilmiştir. Dekan Delphine Manceau'dur.

Marka manifestomuz

NEOMA Business School'da kesin olarak bildiğimiz bir şey var:

 • Sürekli değişen bir dünyada, eğitim yeni yollar açmalıdır.
  Bu nedenle, öğrencilerimizi şirketlerin ve günümüz toplumunun dönüşümünde aktif bir rol oynayacak şekilde donatmak ve onlara yarının mesleklerini sürdürmek için ihtiyaç duydukları becerileri kazandırmak için geleneksel eğitim modellerine meydan okuyoruz.
 • Yapay zeka çağında, insan zekasına da inanıyoruz.
 • Bireycilik çağında, empati ve işbirliğini teşvik ediyoruz.
 • Küreselleşme çağında, benzersizliğin kişinin karakterinden, değerlerinden, taahhütlerinden ve tutkularından geldiğine inanıyoruz.
  Tutku sahibi olmak, yön sahibi olmak anlamına geldiğinden, kendimiz de tutkulu olduğumuzdan, öğrencilerimize rehberlik ediyor ve onları yenilik yapmaya, denemeye, inisiyatif almaya teşvik ediyoruz. Kendilerini bulmalarını, kendi tatminlerine giden en iyi yolu bulmalarını, sadece teknikleri öğrenmek yerine becerilerini geliştirmelerini istiyoruz. Onları daha iyisi için çabalamaya, toplumun dönüşümüne öncülük etmeye ve hem Fransa'da hem de dünya çapında her türlü zorluğun üstesinden gelmeye teşvik ediyoruz.

NEOMA Business School, anlam arayışında olan ve yarının toplumunu inşa etme kapasitesine sahip tutkulu insanları, ilham veren ekonomik aktörleri, yarının mimarlarını işte böyle yetiştiriyor.

NEOMA Business School'a Hoş Geldiniz

Hırslı ol. Geleceği şekillendir

Yenilikçi ve küresel bir işletme okulu

Hırsımız

Yenilikçi ve küresel bir işletme okulu olmak, yüksek kaliteli öğretim ve araştırma yoluyla etki yaratmak ve sorumlu, çevik ve geleceğe yönelik bir zihniyet yetiştirmektir.

Yüksek öğrenimin, iş dünyasının ve toplumun zorlukları konusunda tutkulu olduğumuz için öğrencilere, öğretim üyelerine ve iş liderlerine sorgulama, deneme ve yenilik yapma konusunda ilham veriyoruz.

3 stratejik öncelik

 • Eğitimsel inovasyona odaklanmak: Bu projenin merkezinde deneyimsel ve dijital bir boyut ile dönüşümleri ve yeni öğrenme yöntemlerini öngörerek.
 • Uluslararası deneyimi yeniden icat etmek: seçkin üniversitelerden oluşan küresel ağımız, yurtdışında yoğun bir şekilde geçirildiğinde her zaman daha anlamlı olan öğrenci değişim deneyimini geliştirmeye katkıda bulunur.
 • 360° uzmanlık uygulamak: çeşitli faaliyetlerinin (programlar, araştırma, Yönetici Eğitimi ve iş) sinerjilerini geliştirerek, iş dönüşümü konularıyla yakın teması sürdürmeyi amaçlayan Mükemmellik Alanları kurmak.

Değerler

Açıklık, Yenilik, Saygı ve Mükemmellik

Sürekli değişen bir ortamda NEOMA Business School, günlük faaliyetlerinde dört temel değer tarafından yönlendirilmektedir: Açıklık, Yenilikçilik, Saygı ve Mükemmellik. Bunlar, okulun öğrencileriyle, mezunlarıyla ve daha genel olarak çevresinde gelişen topluluklarla paylaşmayı amaçladığı temel değerlerdir.

 • Başkalarına açık olmak, sürekli değişen bir dünyada merakı, uyarlanabilirliği ve eleştirel düşünmeyi tetikler.
 • İnovasyon, girişimci bir zihniyet geliştirmeyi ve yaratıcılığı, çevikliği ve risk almayı desteklemeyi amaçlamaktadır.
 • Etik, açık fikirlilik ve hoşgörüyü bir araya getiren saygı, çeşitliliği teşvik etmeyi ve diyalog kurmayı amaçlar. Bir sorumluluk duygusu gerektirir.
 • Bir yol haritası olarak mükemmellik: NEOMA yaptığı her işte kendini aşmak için her gün çaba göstermektedir.
177002_our-identity-EN.jpg

Konumlar

 • Paris

  Rue Vandrezanne,6, 75013, Paris

  • Reims

   Rue Pierre Taittinger,59, 51100, Reims

   • Reims

    Avenue d'Epernay,120, 51100, Reims

    • Rouen

     1 Rue du Maréchal Juin, 76130, Rouen

     sorular