Keystone logo
NEOMA Business School

NEOMA Business School

NEOMA Business School

Tanıtım

Öğrencileri, yöneticileri ve girişimcileri eğitiyor ve küresel, sürdürülebilir ve bağlantılı bir dünyada iş dünyasının ve toplumun geleceğini şekillendirmek için bilgi üretiyoruz.

Yapay zeka çağında, insan zekasını geliştiriyoruz.

Okul, Reims, Rouen ve Paris'teki kampüslerinde ve sanal kampüsünde Yönetim Lisans ve Yüksek Lisans'tan Yönetici Eğitimine kadar kapsamlı bir program portföyü sunar.

Fakülte, %73'ü uluslararası bir profile sahip olan 195'ten fazla daimi profesör ve araştırma profesörü içermektedir. NEOMA Business School 127 ülkede 72.000'den fazla mezuna sahiptir.

Başkanlığını Michel-Edouard Leclerc'in yaptığı Okul, Konsolosluk Yüksek Öğrenim Kurumu (EESC) statüsü aldı. Dekan, Delphine Manceau'dur.

Marka manifestomuz

NEOMA Business Schoololarak bir şeyi kesin olarak biliyoruz:

 • Sürekli değişen bir dünyada, eğitim yeni ufuklar açmalıdır Pathways.
  Bu nedenle, öğrencilerimizi şirketlerin ve bugünün toplumunun dönüşümünde aktif bir rol oynamaları için donatmak ve onlara yarının mesleklerini sürdürmek için ihtiyaç duydukları becerileri sağlamak için geleneksel öğretim içerikli eğitim modellerine meydan okuyoruz.
 • Yapay zeka çağında, insan zekasına da inanıyoruz.
 • Bireycilik çağında, empati ve işbirliğini teşvik ediyoruz.
 • Küreselleşme çağında, benzersizliğin bir kişinin karakterinden, değerlerinden, taahhütlerinden ve tutkularından geldiğine inanıyoruz.
  Tutku sahibi olmak, yön sahibi olmak demektir, çünkü biz kendimiz tutkuluyuz, öğrencilerimize rehberlik ediyor ve onları yenilik yapmaya, denemeye, inisiyatif almaya teşvik ediyoruz. Kendilerini bulmalarını, kendilerini tatmin edecek en iyi Pathway bulmalarını, sadece teknik öğrenmek yerine becerilerini geliştirmelerini istiyoruz. Onları daha iyisi için çabalamaya, toplumun dönüşümüne öncülük etmeye ve hem Fransa'da hem de dünya çapında her türlü zorluğun üstesinden gelmeye teşvik ediyoruz.

NEOMA Business School anlamı özleyen ve yarının toplumunu, yani yarının mimarlarını inşa etme konusunda tam kapasiteye sahip tutkulu insanları, ilham veren ve ilham veren ekonomi oyuncularını bu şekilde eğitir.

Hoşgeldiniz NEOMA Business School

Hırslı ol. Geleceği şekillendir

Yenilikçi ve küresel bir işletme okulu

Hırsımız

yenilikçi ve küresel bir işletme okulu olmak, yüksek kaliteli öğretim ve araştırma yoluyla etki yaratmak ve sorumlu, çevik ve geleceğe yönelik bir zihniyet beslemektir.

Yüksek öğrenim, iş dünyası ve toplumun zorlukları konusunda tutkulu olduğumuz için öğrencilere, öğretim üyelerine ve iş dünyasının liderlerine sorgulama, deneme ve yenilik yapma konusunda ilham veriyoruz.

3 stratejik öncelik

 • Eğitim inovasyonuna odaklanma: Bu projenin merkezinde deneyimsel ve dijital bir boyut bulunan dönüşümleri ve yeni öğrenme yöntemlerini öngörerek.
 • Uluslararası deneyimi yeniden keşfetmek: Seçkin üniversitelerden oluşan küresel ağımız, yurtdışında yoğun bir şekilde geçirildiğinde her zaman daha anlamlı olan öğrenci değişim deneyimini geliştirmeye katkıda bulunur.
 • 360° uzmanlık uygulamak: iş dönüşümü sorunlarıyla yakın teması sürdürmeyi amaçlayan Mükemmellik Alanları oluşturarak çeşitli faaliyetlerinin (programlar, araştırma, Yönetici Eğitimi ve iş) sinerjilerini geliştirerek.

Değerler

Açıklık, Yenilikçilik, Saygı ve Mükemmellik

Sürekli değişen bir ortamda NEOMA Business School , günlük faaliyetlerinde dört temel değer tarafından yönlendirilir: Açıklık, Yenilikçilik, Saygı ve Mükemmellik. Bunlar, okulun öğrencileri, mezunları ve daha genel olarak çevresinde gelişen topluluklarla paylaşmayı amaçladığı temel değerlerdir.

 • Başkalarına açıklık, sürekli değişen bir dünyada merakı, uyum sağlamayı ve eleştirel düşünmeyi tetikler.
 • İnovasyon, girişimci bir zihniyet geliştirmeyi ve yaratıcılığı, çevikliği ve risk almayı desteklemeyi amaçlar.
 • Etik, açık fikirlilik ve hoşgörüyü birleştiren saygı, çeşitliliği teşvik etmeyi ve diyalog kurmayı amaçlar. Sorumluluk duygusu gerektirir.
 • Bir yol haritası olarak mükemmellik: NEOMA her gün yaptığı her şeyde kendini aşmaya çalışır.
177002_kimliğimiz-TR.jpg

Kampüs Özellikleri

  akreditasyonlar

  EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

  Konumlar

  • Paris

   Rue Vandrezanne,6, 75013, Paris

   • Reims

    Rue Pierre Taittinger,59, 51100, Reims

    • Reims

     Avenue d'Epernay,120, 51100, Reims

     • Rouen

      1 Rue du Maréchal Juin, 76130, Rouen

      sorular