Keystone logo
NEOMA Business School Lüks Yönetimde Uluslararası Usta
NEOMA Business School

Lüks Yönetimde Uluslararası Usta

Reims, Fransa

15 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

31 Jul 2024

Oct 2024

EUR 24.500

Kampüste

Yaklaşan tüm çevrimiçi ve kampüs içi etkinliklerimize göz atın!

Tanıtım

Program, NEOMA Business School ve MIP Politecnico di Milano tarafından ortaklaşa oluşturulan benzersiz bir çift diploma programıdır. Lüks sektöründe değerin nasıl anlaşılacağı, yaratılacağı ve yönetileceği konusunda uzmanlaşmış bir müfredat sunar.

Fransız ve İtalyan uzmanlığını birleştiren ve okulun Champagne Taittinger ve PRADA Group ile olan prestijli ortaklıklarının desteğine çağrıda bulunan program, ürün tasarımından dağıtıma kadar lüks sektöründe değer yaratma ve yönetimini kapsamaktadır.

Programın çok sayıda vaka çalışması, iş seminerleri ve şirket ziyaretleri ile aktif öğrenmeye dayalı etkileşimli yaklaşımı sayesinde, öğrenciler lüks yönetiminin başlıca yönleri hakkında uygulamalı bilgi edinirler.

Programa katılmak için 5 iyi neden

  • En iyi iki lüks şirket olan Prada Group ve Champagne Taittinger ile işbirliği yapan iki işletme okulu ile uluslararası kabul görmüş bir çift Yüksek Lisans derecesi (NEOMA BS ve MIP Politecnico di Milano) edinin.
  • Lüks endüstrisinde en ünlü iki ülke olarak tanınan İtalya ve Fransa'yı keşfedin ve hem okulların hem de fakültelerin tamamlayıcı uzmanlığından yararlanın
  • Farklı profesyonel projeler aracılığıyla profesyonel beceriler geliştirin
  • Lüks endüstri profesyonellerinin katkılarından yararlanın ve çeşitli büyüklükteki şirketlerde çok çeşitli meslekleri keşfedin
  • İstihdam edilebilirliği sağlayın: Mezunların %94'ü mezun olduktan sonraki 6 ay içinde istihdam edilir

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

Description

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Sıralamalar

Program Öğrenim Ücreti

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular