Keystone logo
NEOMA Business School Msc Şarap ve Gastronomi
NEOMA Business School

Msc Şarap ve Gastronomi

Reims, Fransa

15 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

31 Jul 2024

Oct 2024

EUR 18.500 *

Kampüste

* yıllık kurs için | 2 yıllık Yüksek Lisans seçeneği için 28.100 €

Yaklaşan tüm çevrimiçi ve kampüs içi etkinliklerimize göz atın!

Tanıtım

MSc Şarap ve Gastronomi, dünyanın en ünlü gastronomi ülkelerinden birinin kalbinde, dinamik yiyecek ve içecek pazarlama sektörüne kapsamlı, çok boyutlu bir yaklaşım sunan, İngilizce olarak öğretilen tam zamanlı bir Yüksek Lisans derecesi programıdır.

Champagne bölgesinde bulunan bu eşsiz eğitim ekosistemi, Paris'ten sadece 45 dakika uzaklıktadır. Yenilikçi Master of Science programı, gıda, şarap, alkollü içkiler ve konaklama profesyonellerinin karşılaştığı pazarlama ve yönetim ikilemlerine içeriden bir bakış sunar.

WSET sertifikalarını alın!

WSET Seviye 2 veya Seviye 3 yeterlilikleri, Avize Viti Kampüsü ile ortaklığımız aracılığıyla öğrencilere sunulmaktadır. Bu isteğe bağlı sertifikalar, öğrencilerin şarap bilgilerini uluslararası kabul görmüş bir sertifika ile doğrulamalarına olanak tanır.

Programa katılmak için 5 neden

  • Yiyecek ve içecek sektörlerine özgü pazar zorluklarını yönetmeyi öğrenin.
  • Üreticileri, pazarlamacıları, girişimcileri ve bölgesel aktörleri bir araya getirerek yiyecek ve içecek pazarlamasının dinamiklerine ilişkin 360°'lik bir genel bakış ve çok boyutlu bir bakış açısı kazanın.
  • Teori, uygulama ve kültür arasında köprü kurma konusunda uzman olmak için profesyonel atölyelerle bağlantılı birinci sınıf akademik içerikten yararlanın.
  • Yiyecek, şarap, alkollü içkiler ve içeceklerin tüketimini, pazarlamasını ve yönetimini çevreleyen dinamikleri anlayın.
  • Geleneği yeniliğe uyarlamak ve ilişkilendirmek için modern sorunları (teknoloji, internet, iklim değişikliği ve küreselleşme gibi) mirasla birleştirmeyi öğrenin.

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

kabul

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular