Keystone logo
New College Of Florida

New College Of Florida

New College Of Florida

Tanıtım

New College, öğretim görevlilerinin ve öğrencilerin fikirleri ve konuları derinlemesine keşfettikleri ve öğrencilerin kendi akademik derslerini planlama ve gelecekteki kariyerlerine hazırlanma özgürlüğüne sahip oldukları kişisel ve işbirliğine dayalı bir öğrenme ortamı sunar.

Florida Eyaleti'nin yasal olarak belirlenmiş “liberal sanatlar onur okulu” olarak New College, eyaletteki tek görevi ülkenin dört bir yanından önde gelen öğrencilere en yüksek kalitede lisans eğitimi sağlamak olan tek devlet koleji veya üniversitesidir. Güneşli Sarasota Körfezi'nde 110 dönümlük güzel bir kampüste bulunan New College, aktif öğrenmede başarılı olan ve entelektüel açıdan titiz bir müfredata çekilen entelektüel meraklı, motive öğrenciler için ideal bir öğrenme ortamı sağlar.

Yıllar geçtikçe, New College öğretim üyeleri ve öğrencileri en iyi ödülleri ve ödülleri kazanıyor. Öğrenci merkezli akademik misyonumuz, en prestijli organizasyonlardan sürekli olarak yüksek sıralamalar almaktadır. Hispanik Kolejler ve Üniversiteler Birliği (HACU) tarafından Ortak Üye Kurum olarak tanınıyoruz çünkü mevcut öğrencilerimizin en az% 10'u Hispanik olarak tanımlanıyor. Mezunlarımız / işyerinde ayrıcalıklar kazanır, bilimsel ilerlemeye katkıda bulunur ve kamu hizmetine ve küresel değişime katkıda bulunur.

New College Of Florida , Güney eyaletlerindeki derece veren yüksek öğrenim kurumlarının akreditasyonu için bölgesel bir organ olan Güney Kolejler ve Okullar Komisyonu'nun bir üyesidir. New College, Public Liberal Arts College (COPLAC) konseyinin ve Öğrenimde Yenilikçi Ortamlar Konsorsiyumunun (CIEL) gururlu bir üyesidir.

Konumlar

  • Sarasota

    Bay Shore Road,5800, 34243, Sarasota

    sorular