Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
New Jersey City University

New Jersey City University

New Jersey City University

Tanıtım

New Jersey City University , mükemmel bir eğitim ile çeşitli öğrenci nüfusuna sahiptir.

Üniversite, çevredeki kentsel bölgenin ve ötesinin eğitim, entelektüel, kültürel, sosyoekonomik ve fiziksel ortamının iyileştirilmesine kendini adamıştır. 1927'de öğretmenler için bir eğitim okulu olarak kurulan NJCU, bugün eyaletteki en kapsamlı üniversiteler arasındadır. Jersey City, New Jersey'de, ülkedeki en çeşitli şehirlerden biri ve New York City'den sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan NJCU's College of Arts and Sciences, Education, Professional Studies ve School of Business 47 lisans derecesi programı ve 30 yüksek lisans ortaya çıkan ve disiplinlerarası alanlar dahil olmak üzere programlar.

NJCU öğrencileri, yurtdışında eğitim görme fırsatlarını ve işbirliğine dayalı eğitim stajlarını içeren titiz uygulamalı öğrenme deneyimleriyle meşgul olurlar. NJCU, Jersey City'nin finans bölgesindeki Harborside Plaza 2'deki NJCU İşletme Okulu ve Monmouth County'deki Wall Township'teki Brookdale'deki NJCU olmak üzere iki ek kampüs sahası işletmektedir. Buna ek olarak, NJCU yakında Fort Monmouth, New Jersey'de bir kampüs yeri açacak.

143701_pexels-photo-1595391.jpeg
Fox / pexels

Neden NJCU?

Öğrenmek için Girin, Sunmak İçin Çıkın

Sizin mirasınız bizim tutkumuzdur.

 • New Jersey eyaletindeki en uygun fiyatlı kurum
 • Ülkedeki en çeşitli şehirde ve en büyüğünden (New York City) birkaç dakika uzaklıkta
 • "Yeni Mezun Olanlar İçin En İyi Şehirler" En İyi 10
 • Küçük sınıf boyutu, büyük bağlantılar
 • Zorlu ve tanınmış derece programları
 • Canlı öğrenci hayatı

Görev beyanı

New Jersey City University (NJCU), mükemmel bir eğitim ile farklı bir nüfusa sahiptir. Üniversite, çevredeki kentsel bölgenin ve ötesinin eğitim, entelektüel, kültürel, sosyoekonomik ve fiziksel ortamının iyileştirilmesine kendini adamıştır.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg
Jopwell / pexels

NJCU'nun Tarihçesi

New Jersey City University tarihi boyunca erişim ve mükemmellik kurucu ilkelerine hızlı bir şekilde bağlı kalırken, yıllar içinde büyüyüp gelişerek bugünkü büyük fırsatın kurumu haline geldi.

1927'de kiralanmış, şimdi New Jersey City University , 1929'da New Jersey City University New Jersey Eyaleti Normal Okulu olarak açıldı. 1998'de bugünkü statüsünü ve adını kabul etmeden önce, 1935'te Jersey City'deki New Jersey Eyalet Öğretmen Okulu ve 1958'de Jersey City Eyalet Koleji olarak yeniden adlandırıldı.

Dereceler ve Disiplinler Gelişiyor

NJCU, ülkenin üç yıllık bir programa sahip tek öğretmen yetiştirme koleji olarak tarihine başladı. O zamanlar Hudson Bulvarı olan 10 dönümlük bir arazide yer alan tek bir binada, çoğu Hudson County sakinleri olan 330 kadın ve bir adama eğitim verdi. 1958'de okula, Bachelor of Arts derecesi verme yetkisi verildi ve ertesi yıl eğitim alanında bir MA eklendi. 1962'de, 1963'te resmen birleştiği A. Harry Moore Okulu'nu yönetmeye başladığında, Amerika Birleşik Devletleri'nde özel eğitim gösteri okulu olan birkaç kolejden biri oldu. 1968'de Jersey City Eyalet Koleji bir liberal geliştirdi. sanat programı.

1998'de New Jersey Yüksek Öğretim Komisyonu, okulun üniversite statüsü talebini ve New Jersey City University isim değişikliğini onayladı ve kurum aşağıdakileri içerecek şekilde yeniden yapılandırıldı:

 • The College of Arts and Sciences, 2006 yılında William J. Maxwell Sanat ve Bilim Koleji olarak 1958 mezununun onuruna, fahri başkan ve tarih ve eğitimin seçkin hizmet profesörü onuruna adanmıştır.
 • Eğitim Koleji, 2007 yılında Deborah Cannon Partridge Wolfe Eğitim Koleji olarak 1937 mezunu, öğretmen, ilahiyatçı ve insani yardım görevlisinin onuruna adanmıştır.
 • Mesleki Araştırmalar Koleji

Gelişmiş Ortamlar

Kuruluşundan bu yana, şu anda NJCU olarak bilinen kurum, aşağıdakiler de dahil olmak üzere son teknoloji kampüs tesislerinin eklenmesiyle öğrenci deneyimini sürekli olarak yükseltmiştir:

 • İlk yurdu, Vodra Hall (1963)
 • Forrest A. Irwin Kütüphanesi (1968), 2000 yılında Kongre Üyesi Frank J. Guarini Kütüphanesi olarak yeniden adlandırıldı.
 • 1985'te Michael B. Gilligan Öğrenci Birliği Binası olarak adanmış Öğrenci Birliği Binası (1976)
 • Atletizm ve Fitness Merkezi (1994), 2005 yılında John J. Moore Atletizm ve Fitness Merkezi olarak 1956 mezunu ve 1989-2005 Mütevelli Heyeti başkanı onuruna adanmıştır.
 • Uluslararası üne sahip sanatçı Maya Lin'in (2003) bir çalışmasını içeren, heykel bahçeli yeni, iki katlı bir Görsel Sanatlar Binası
 • Michael Graves tarafından tasarlanan George Karnoutsos Sanat ve Bilim Salonu, 1955 mezunu ve üniversiteye 2,5 milyon dolar bağışta bulunan emekli felsefe profesörü onuruna (2006)

NJCU, hikâyeli tarihinin her adımında, bölge sakinleri için bir okuldan, New Jersey ve Amerika Birleşik Devletleri'nin her yerinden ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden öğrencileri ağırlayan bir okul haline geldi. NJCU topluluğu zengin çeşitlilikte büyüdükçe, şimdi 51.46 dönümlük 27 bina içeren kampüse ek olarak ayar seçeneklerine de sahip olun.

2002 yılında, New Jersey, Wall, New Jersey'deki NJCU ve Brookdale Community College, New Jersey'nin merkezinde ve güneyindeki sakinler için lisans ve yüksek lisans tamamlama programları sunmak için bir "Communiversity‚Äù ortaklığı başlattı ve 2007'de NJCU, lisansüstü işletmeler için Harborside tesisini açtı Jersey City'nin kıyı finans bölgesindeki programlar.

Eylül 2015'te, son teknoloji ürünü, özel olarak tasarlanmış bir tesis olan NJCU İşletme Fakültesi, doğrudan deniz kıyısında, Exchange Place PATH istasyonunun bitişiğinde ve Hudson'daki hafif raylı istasyonundan birkaç adım ötede Harbourside Plaza 2'de açıldı. Sokak. İki katlı tesiste 18 eğitim alanı, iki veri bilimi merkezi, simüle edilmiş bir ticaret katı, bir oditoryum, ofisler, çalışma alanları, bir öğrenci salonu ve Aşağı Manhattan'ın muhteşem manzarasına sahip büyük bir sahil konferans merkezi bulunmaktadır.

NJCU topluluğu ortak geçmişimize değer verirken, bu bizim hikayemizin sadece bir parçası. Sizi canlı atmosferimizi ziyaret etmeye ve deneyimlemeye, çok sayıda mükemmel akademik programlarımızı keşfetmeye, seçkin insanlarımızla tanışmaya davet ediyoruz. Tarihimizle gurur duyuyoruz, ancak geleceğin ne getireceği konusunda daha da heyecanlıyız. Önümüzdeki bölümlerde bize katılacağınızı umuyoruz.

141895_pexels-photo-1438072.jpeg

Jersey City'de Her Şeyin Merkezinde Olun

Jersey City şehir merkezi

Jersey City şehir merkezi, gelişen finans bölgesi "Wall Street West" e ve Harbourside'daki 70.000 metrekarelik NJCU İşletme Okulu'nun bulunduğu yer. Şehir merkezi, stajlar ve işler için sonsuz fırsatlar sunar ve galeriler, tiyatrolar, restoranlar ve perakende mağazaları ile doludur.

Gizli Hazineleri Keşfedin

Eyaletin en büyük ikinci şehri olan Jersey City'nin sunabileceği çok şey var: hareketli şehir sokakları, topluluk mahalleleri, dönümlerce yeşil alan ve tarihi yerler. NJCU'da, yeni çevrenin ve üniversite hayatının taleplerinin bazen çok zor olabileceğini biliyoruz. Şehrin hazinelerini paylaşmaktan gurur duyuyor ve her öğrencinin evinden uzakta evlerinde hoş karşılanması için çabalıyoruz.

Global şehir

Ülkedeki en çeşitli nüfuslardan birine sahip olan Jersey City, mirası bakımından zengin, gerçekten küresel bir duvar halısıdır. Mahalleleri, diğerleri arasında İtalyan, Küba, Filipinli, Polonyalı, Yahudi, Hintli, İrlandalı, Porto Riko, Dominik, Afrika, Arap ve Asya kökenli topluluklara ev sahipliği yapmaktadır. Bu kültürel ve etnik zenginlik Jersey City'yi yaşamak, öğrenmek ve büyümek için bu kadar heyecan verici bir yer yapan şeydir.

NYC'ye erişim

New York City'den sadece birkaç dakika uzaklıkta elverişli bir konuma sahip olan NJCU, öğrencilere dünyanın finans başkentine ve en iyi görsel ve sahne sanatları, ünlü müzeler, spor ve kültürel etkinlikler ve rakipsiz istihdam fırsatları dahil olmak üzere sunduğu her şeye erişim sunar. Toplu taşıma, kampüsten New York City'nin kalbine kolayca ulaşılabilir.

142813_pexels-photo-3776852.jpeg

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Jersey City

  2039 John F. Kennedy Boulevard, 07305, Jersey City

sorular