Keystone logo
New Mexico State University College of Arts and Sciences

New Mexico State University College of Arts and Sciences

New Mexico State University College of Arts and Sciences

Tanıtım

Misyon

Sanat ve Bilim Fakültesi, her NMSU öğrencisi için temel eğitim ve öğrencileri dünyamızın bilgili ve sorumlu vatandaşları olmaya hazırlayan çok çeşitli dereceler sağlar. En son araştırma ve yaratıcı faaliyetler yoluyla ve daha geniş toplulukla sosyal yardım ve etkileşim yoluyla arazi hibe misyonumuzu yerine getirerek toplumun yaşam boyu keşfini ve gelişimini teşvik ediyoruz.

Değerler

 • Sanat ve Bilim Koleji arazi hibe misyonunun merkezi, aşağıdaki değer beyanlarında açıklandığı gibi temel değerlerimizdir.
 • Erişilebilirlik: New Mexico ve ötesindeki çeşitli insanlar için erişilebilir olmaya değer veriyoruz. Kapsayıcı, ulaşılabilir ve uygun fiyatlı eğitime değer veriyoruz. Öğrenim deneyimlerini olumlu yönde etkilemek için bize hem fırsat hem de sorumluluk sağlayan tüm öğrenciler için öğrenmeye açılan kapıyız.
 • Öğrenme ve Bilgi: Öğrenmeye ve bilgiye kendi iyiliği için değer veririz ve eleştirel düşünebilen ve toplumlarını geliştirebilen geniş eğitimli toplum üyeleri yaratırız. Bir öğrenme sevgisini modellemeye ve ömür boyu öğrenme arzusu aşılamaya çalışıyoruz. Güçlü lisans ve lisans programları aracılığıyla ileri eğitim ve burs sağlamaya değer veriyoruz.
 • Titizlik ve Mükemmellik: En iyi eğitimin titiz, zorlu olduğuna ve azim gerektirdiğine inanıyoruz. En iyi yaratıcı ve bilimsel çalışmanın aynı çabayı gerektirdiğine inanıyoruz. Bu çabalarda başarılı olanlar tanınmalı, yetiştirilmeli, ödüllendirilmeli ve kutlanmalıdır.
 • Süreklilik ve İstikrar: Süreklilik ve istikrarın programlarımızda ve faaliyetlerimizde mükemmellik için kritik olduğuna inanıyoruz. Süreklilik ve istikrar için NMSU ve öğrencilerine bağlı olan kadrolu, görev süresi ve üniversite fakültesi kadrosu çok önemlidir.
 • Amaç ve Yer: Benzersiz amacımıza ve yerimize uymaya değer veriyoruz. New Mexico vatandaşlarına hizmet etmeye, yaşadığımız çevrede sürdürülebilir bir varoluşa ulaşmaya ve kendimizi Güneybatı sınırındaki topluluk ve bölgeye entegre etmeye değer veriyoruz.
 • Şeffaflık: Üniversitemizdeki kişi ve kuruluşların faaliyetlerinde şeffaflığa değer veriyor ve şeffaflık için çabalıyoruz. Bunun üniversiteye olan misyonumuzu en iyi şekilde yerine getirmemizi sağlayan bir işbirliği ve açık diyalog ortamı oluşturduğuna inanıyoruz.

Konumlar

 • Las Cruces

  East University Avenue,1780, 88003, Las Cruces

  sorular