Keystone logo
New Shores International College

New Shores International College

New Shores International College

Tanıtım

New Shores International College , disiplinler arası eğitimde en iyiyi benzersiz ve benzersiz bir şekilde teşvik edici bir şekilde sunan yenilikçi ve dinamik bir kolejdir. Disiplinler arası yaklaşımımız, öğrencileri hem geniş hem de derin düşünmeye yönlendirerek, zekanın geleneksel eğitimin sınırlarının ötesini keşfetmesine olanak tanır. Mezunlar, New Shores'tan bilgili ve geniş kapsamlı analitik ve yaratıcı becerileri uygulayabilen ve daha geniş dünyanın ve içinde faaliyet gösterme potansiyellerinin farkında olan kişiler olarak ayrılırlar.

New Shores eğitim felsefesi, “zihnin güçlerini genişletmek” ile “onu bilgi ile depolamak” arasında ayrım yapar. Doğal olarak, öğrencilerimizin bir veri kümesini öğrenmesi ve saklaması gerekir, ancak daha da önemlisi, onlara bu veriler ne olursa olsun eleştirel analiz ve yaratıcılık uygulamaları da öğretilir.

Diğer kurumlardan farklı olarak, biz New Shores olarak üniversite eğitimini, merakın teşvik edilmesi ve soruların asla durmaması gereken bir keşif zamanı olarak görüyoruz. Öğrencilerimizin cesur ve yaratıcı olmalarını istiyoruz ve bunun aynı zamanda daha da büyük başarılar elde etmek için başarısız olmak ve ardından başarısızlıktan öğrenmek anlamına geldiğinin farkındayız. Öğrencilerimizden, daha geleneksel öğrenim kurumlarının dayattığı dar müfredatın dışındaki konulara ilgi duymalarını talep ediyoruz: New Shores'ta sanatçıların bilim adamlarından, bilim adamlarının yöneticilerden ve yöneticilerin sanatçılardan öğrendiğine inanıyoruz.

Konumlar

  • Bengaluru

    Bengaluru, Hindistan

    sorular