Keystone logo
New Vision University  Master’s in Comparative Private & International Law
New Vision University

Master’s in Comparative Private & International Law

Tbilisi, Gürcistan

2 Years

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Karşılaştırmalı Özel ve Uluslararası Hukukta Master

Programın amacı uluslararası aktif ulusal ve uluslararası ve uluslararası kuruluşlarda faaliyet yürütmek için gerekli olan karşılaştırmalı özel ve / veya uluslararası hukuk alanında yeterliliklerin geliştirilmesidir. Bir öğrenci olarak, ilgili alanlardaki modern gelişmelerden haberdar olabilir ve NQF VII seviyesindeki yeterliliklere uygun olarak bağımsız araştırmalar yapabilirsiniz.

Karşılaştırmalı özel ve uluslararası hukuk bileşenleri arasındaki geniş seçenek, öğrencinin profilini her iki şekilde şekillendirmesini sağlar: karşılaştırmalı özel hukuk veya uluslararası hukuka vurgu yapmak veya her iki konsantrasyondaki bileşenleri birleştirmek ve gelecekteki istihdam için en uygun yetkinlikleri geliştirmek. Zorunlu dersler, kursun sadece ilk döneminde, her iki konsantrasyon alanında da genellikle gerekli olan yetkinlikleri geliştirme konusunda sunulmaktadır.

Kullanılan yöntemler, kanunu insan hakları önceliği gereklilikleri doğrultusunda yorumlamak için gereken beceri ve değerlerin geliştirilmesini amaçlayan, teorik bileşenler ve pratik deneyimin bir araya getirilmesi yoluyla, bağımsız kişisel gelişimin etkileşimli öğretimi ve tanıtımının karışımına dayanmaktadır yani eşitlik ve orantılılık.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular