Keystone logo
Nha Trang University

Nha Trang University

Nha Trang University

Tanıtım

Vietnam'ın en güzel sahil kenti olduğu söylenen Nha Trang University (NTU) hoş geldiniz. Nha Trang University , 50 yılı aşkın geçmişi ve gelişimi ile Vietnam'daki 50 devlet üniversitesinden biridir.

Nha Trang University , balıkçılık sektörü ve Vietnam'ın diğer ilgili endüstrileri için lisans ve lisansüstü seviyelerde eğitim ve öğretim için önde gelen bir kurum olarak kuruldu ve olmaya devam ediyor.

Balıkçılık ve su ürünleri yetiştiriciliği üzerine güçlü bir temel oluşturan Nha Trang University , Vietnam'ın sanayileşme ve modernizasyonunun ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikli insan kaynakları sağlamak için şimdi çok seviyeli ve çok disiplinli bir üniversiteye dönüşüyor.

Uzun bir geçmişe ve gururlu bir geleneğe sahip olan Nha Trang University , eğitim ve araştırma faaliyetlerini bölgeye ve dünyaya entegre etmek ve öğrencilerinin ve fakültelerinin ihtiyaçları karşılamasını sağlamak için Vietnam ve yurtdışındaki üniversiteler ve araştırma enstitüleriyle işbirliği ortaklıkları geliştirmektedir. ülkenin sosyo-ekonomik gelişimi.

Konumlar

  • Nha Trang

    Nguyễn Đình Chiểu,Số 2, 650000, Nha Trang

    sorular