Keystone logo
Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Erasmus MC Netherlands Institute for Health Sciences - Erasmus University Rotterdam

Tanıtım

TIPTA VE SAĞLIK BİLİMLERİNDE ARAŞTIRMA EĞİTİMİ

Bu yeni keşif çağında emelleriniz neler?

Hayati sağlık sorunlarını çözmek için eğitimde mükemmellik ve araştırma metodolojisinin anahtar olduğuna inanıyoruz. Alanında ne olursa olsun araştırmalarıyla fark yaratmaya istekli olanlar - klinik tıp, ilaç araştırması, halk sağlığı veya sağlık politikası gelişimi gibi yetenekli öğrencilere öncü sağlık uzmanları, profesörler veya öncü bilim adamları olma yolunda ilerlemeleri konusunda rehberlik etmeyi ve rehberlik etmeyi hedefliyoruz .

MSC PROGRAMLARI

Bu felsefenin merkezinde üç yüksek lisans programımız bulunmaktadır. Bunlardan ikisi lisans derecesine sahip olanlar içindir: Sağlık Bilimlerinde Araştırma Yüksek Lisansı (Epidemiyoloji, Klinik Epidemiyoloji, Genetik Epidemiyoloji, Halk Sağlığı ve Sağlık Ekonomisi alanlarında uzmanlık sunan iki yıllık bir tam zamanlı program) ve Klinik araştırma. Üçüncü program, yüksek lisans mezunları ve yüksek lisans düzeyinde sağlık profesyonelleri için tasarlanmıştır. Bu, bir yıllık tam zamanlı bir program ya da ısmarlama iki yıllık bir yarı zamanlı çalışan utiveprogramme olarak sunulan Sağlık Bilimleri Yüksek Lisansıdır. Bu program aynı zamanda birkaç uzmanlık sunar.

ERASMUS YAZ PROGRAMI

Bu üç programın her biri, tıp ve sağlık bilimlerindeki teorik ve pratik araştırma eğitimini birleştirir. Programlar her yaz Ağustos ayında Erasmus Yaz Programı ile başlar. Bu üç haftalık, 30 yıllık modern biyomedikal konular portföyü, uluslararası öğrencilerin ve profesyonellerin ihtiyaçlarını, özellikle klinik tıp, genel pratisyenlik, halk sağlığı, epidemiyoloji, genetik gibi ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. veya biyoistatistik.

Yaz Programı kantitatif tıbbi araştırmaların temel prensipleri ve yöntemleri üzerine odaklandığından, sadece Yüksek Lisans programlarına katılanlara değil, tüm öğrencilere ve sağlık çalışanlarına açıktır. Bir lisans programına kayıtlı değilseniz, ancak bir dizi uygulamalı tıbbi ve sağlık disiplininde önemli güncellemeler kazanmak istiyorsanız, kendi kişisel eğitim planınızı NIHES felsefesinin bir başka önemli yönü olarak NIHES . Bağımsız bir öğrenci olarak, normal sonbahar müfredatımızın herhangi bir bölümüne kaydolmanız da hoşunuza gidecektir.

YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI

Araştırmacı olarak kariyerinize uluslararası bir boyut eklemek ister misiniz? Araştırma ve klinik çalışmaları birleştirmek için? Yoksa bir Doktora araştırma projesine katılma şansınızı en yüksek seviyeye çıkarmak için mi arıyorsunuz? Araştırma eğitimimiz, hepsini yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Daha fazla araştırma deneyimi edinmek veya bir doktora araştırma projesine katılma şansınızı artırmak istiyorsanız, Yüksek Lisans Programınızdan sonra bir yıllık araştırma eğitimi için Lisansüstü programımızı göz önünde bulundurun.

NIHES , dünya genelindeki ortak üniversiteler ağımızı sürekli olarak genişletiyoruz. Öyleyse tutkunuz ne olursa olsun - akademi, kamu sektörü veya sektörde bir bilim insanı olarak çalışmak isteyip istemediğiniz - size ihtiyacınız olan bilgi ve uzmanlığı sağlayacağız.

Konumlar

  • Rotterdam

    NIHES Educational Support Center Room Fe209 PO Box 2040 3000 CA , , Rotterdam

    sorular