Keystone logo
Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic

Tanıtım

Melbourne Polytechnic , 1912'den beri mesleki eğitim vermektedir ve bugün, gelişmekte olan ve zorlu bir pazarda uzmanlaşmak için gereken bilgi ve becerilerle donatmak için çeşitli yenilikçi, uygulamalı TAFE (VET) ve Yüksek Eğitim (Diploma) programları sunmaktadır.

Melbourne Polytechnic kursları, öğrencilere en iyi istihdam sonuçlarını vermek için endüstri katılımı ile tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Melbourne Polytechnic yedi büyükşehir kampüsü , Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Kampüsü ve Heidelberg vardır. Her kampüs, bireysel, benzersiz ve zenginleştirici bir öğrenci deneyimi sunar.

83199_Yarra20House200072022nd20April20090.jpg

Ayrıca altı eğitim merkezi , Northern Lodge - Eden Park, Kuzey Lodge - Yan Yean, Yarra Glen Yarış Merkezi, Broadmeadows'da Kuzey AMEP (Yetişkin Göçmen İngiliz Programı) Merkezi, Growling Frog Vineyard ve Melbourne Polytechnic Kyneton Park da bulunmaktadır.

Her yıl 26.000'den fazla kaydı olan Melbourne Polytechnic , çoğu tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak mevcut olan yaklaşık 550 ulusal onaylı kurs vermek için akredite edilmiştir . Ayrıca 400'den fazla Enstitü onaylı kurs sunmaktadır.

83200_Ag-and-Animal-Yan-Yean.jpg

Melbourne Polytechnic şu anda üç yıl (ve bir dört yıl), özel lisans ve yüksek lisans dereceleri sunmaktadır.

 • Muhasebe

 • Tarım

 • Yaratıcı endüstriler

 • Eğitim (Erken Yıl)

 • Erken Yıl Çalışmaları

 • Ağırlama Yönetimi

 • örnekleme

 • Bilgi Teknolojisi

 • Müzik

 • Müzik endüstrisi

Öğrencilerimize yönelik fırsatları büyütmek için sürekli olarak yeni artikülasyon Pathways ve dereceleri geliştiriyoruz. 2016 yılında CPA akreditasyonu ile Profesyonel ve Pratik Muhasebecilik Masters'ı tanıttık, şimdiden ilk yüksek lisans programımızın çok popüler olduğunu kanıtladık. Web sitemizdeki yeni kursların detaylarını, sonuçlandırılır tamamlanmaz yayınlayacağız.

Melbourne Polytechnic derece kursları, ulusal olarak tanınan bir Diploma, İleri Diploma veya diğer nitelikleri tamamlamış olan öğrencilere kredi transferi ve önceden öğrenmenin tanınmasını sağlar.

Doğrudan giriş Bütün Melbourne Polytechnic lisans programlarına yerleştirilmiş önlisans dereceleri (2 yıl) , ileri eğitim için mükemmel Pathway (kredi transferi ve önceki öğrenmenin tanınması) fırsatları sunar.

Melbourne Polytechnic , yılda 6.000'den fazla denizaşırı kayıt ve Asya'da 24 eğitim ortaklığıyla uluslararası tanınırlık kazanmıştır ve Victoria Hükümeti tarafından uluslararası eğitimde mükemmellik için tanınmakta, 2014 yılında kendi kategorisinde en iyi sağlayıcıyı kazanmakta ve 2015'te koşmaktadır.

Melbourne Polytechnic endüstriyle olan yakın bağları, öğrencilerin gelecekteki başarıları için kendi ağlarını da genişleterek endüstri sponsorları tarafından bağışlanan çalışma hibeleri verilebilmesini sağlar.

Bir dersi seçmek gibi, her öğrencinin koşulları, öğrenim ücretleri için zaman geldiğinde farklıdır ve ücret yapısı üzerinden size rehberlik edebiliriz. Her kurs sayfası belirli ücretleri belirtecek veya daha fazla bilgi için Uluslararası Öğrenci ücretleri sayfasını ziyaret edecektir.

Konumlar

 • Preston

  Saint Georges Road,72, 3072, Preston

  sorular