Keystone logo
North Florida Community College

North Florida Community College

North Florida Community College

Tanıtım

Neden NFCC? Eğer en iyisini hak, çünkü basit.

Eğer uygun bir maliyetle olağanüstü bir eğitim hak ve geleceğinizi daha iyi fırsatı hak ediyor. Biz NFCC sizin için doğru seçim olduğunu nedenini bulmak için Madison, Florida bizim kampüs ziyaret etmeye davet ediyoruz.

VİZYON: Bizim topluluklar eğitim ve kültürel zenginleşme için ilk tercihi olmak.

Misyon: Öğrencilerimizin ve topluluklar için bireyselleştirilmiş ve destekleyici akademik atmosfer, erişilebilir eğitim, yaşam boyu öğrenme fırsatlarının ve profesyonel büyüme adanmış bir olağanüstü üniversite.

Bireysel Dikkat - NFCC O mu

Eğer hak dikkat ve eğitim almak. Bizim kampüs üzerine adım andan itibaren, NFCC samimi akademik ve idari personel size hak bireysel önem vermek. , Danışmanlık öğrenci destek programları ve yeni Akademik Başarı Merkezi Kişiselleştirilmiş tüm başarılı yardımcı olmak için vardır. konfor ve küçük bir kampüs ve akademik mükemmellik ve fırsatların yakınlığı büyük bir üniversitenin bu eşit olduğunu - NFCC anda, iki dünyanın en iyi olsun.

Futures Başlattı - NFCC O mu

NFCC mezunları yalnız bir lise diploması olan biri% 35 daha fazla yapmak tahmin edilmektedir ve lisans diploması almak isteyenler için, biz de bu konuda yardımcı olabilir. Devlet 2 + 2 eklem anlaşması NFCC kaydolmak ve Florida'nın 11 devlet üniversitesinin birinde lisans diploması (artı NFCC olan ilk iki yıl boyunca para tasarruf edeceğiz) fırsatı AA derecesini tamamladıktan öğrenci garanti eder.

doğrudan kariyer arayanlar için, Bilim derece ve sertifika programlarına NFCC en Önlisans uzmanlık eğitimi sunmak ve mezuniyet sonrası yüksek iş bulma oranları sahiptir. Ne olursa olsun yol, NFCC öğrenmek için harika bir yerdir.

Ekonomik Öğrenim - NFCC O mu

Üniversite bir yatırımdır ve biz NFCC uygun hale getirmek için çalışıyoruz bu yüzden. Biz Florida'da en uygun kolej biri olan ve büyük bir fiyata olağanüstü bir eğitim alması sağlamak için son üç yıl içinde ders artış olmamıştır. Geçen yıl biz burs ve hibe yaklaşık 230.000 $ ödül, artı bizim öğrenciler federal yardım başka 2.200.000 $ aldı. Bizim becerikli personel kolej ödemek için yollar bulmaya yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaktır; mali yardım ve burs başvuruları tamamlayarak öğrenim ödeme planlarını, finansal okuryazarlık atölyeleri, öğrenci istihdam olanakları ve yardım da dahil olmak üzere. üniversite yapma uygun bir olasılık NFCC geleceğinize yatırım birçok yollarından biridir.

Yöneticilerini teşvik - NFCC O mu

NFCC öğrencilerin kolayca kampüste ve toplum içinde liderlik rolleri içine adım. ders dışı faaliyetleri için eller eğitim, NFCC öğrencileri ve kampüs liderlik becerilerini geliştirmek için fırsat bir zenginlik sunuyor. Sadece öğrencilerimiz eden lider olan bazı yolları bakmak: Bizim Hayvan Kaynakları ekoloji kulübü yıllık Monarch kelebek Marks Ulusal Doğal Hayatı Koruma parça göç yollarını yardımcı olur ve kampüste geri dönüşüm çalışmalarını koordine Kaydet, Sentinel Service Corps üyelerinin 200 saatten fazla gönüllü kampüs ve toplum etkinlikleri, geçen yıl ve NFCC Akran Eğitmenler ve öğrenme uzmanlarına akranları akademik başarılı yardımcı yaklaşık 8.000 saat adanmış. Alan sağlık kuruluşlarında Bizim hemşirelik ve EMS öğrencilerin saat topluca saat her yıl binlerce gönüllü hizmetleri değerli eller kazanıyor süre eğitim. Ne olursa olsun hedefleri, sen NFCC yerinizi bulacaksınız ve destekleyici bir üniversite aile başarıları gurur duyulacak.

yer alın. bir lider haline. Bugün NFCC için de geçerlidir.

Konumlar

  • Madison

    North Florida Community College 325 NW Turner Davis Dr. Madison, 32340, Madison

sorular