Keystone logo
North Greenville University

North Greenville University

North Greenville University

Tanıtım

North Greenville University (NGU), Güney Carolina Baptist Konvansiyonu'na bağlı özel bir liberal sanat kurumudur ve Güneydoğu ve hatta ulusun en önemli muhafazakar Hıristiyan üniversitelerinden biri olarak kabul edilmektedir.

North Greenville University kalbinde, her öğrenciye kaliteli bir eğitim deneyimi ve yerel toplulukta ve çevresinde kampüste ruhani gelişim ve hizmet için uygulamalı fırsatlar sağlamayı taahhüt eden gerçek, şefkatli öğretim üyeleri ve personelden oluşan İsa merkezli bir topluluk vardır dünya.

NGU, 50'den fazla lisans, çevrimiçi lisans ve lisansüstü derece seçeneği sunar ve öğrenciler, derslerini kampüslerde veya tamamen çevrimiçi olarak tamamlayabilir.

North Greenville University , kilise ve toplum için dönüşümcü liderler olarak hizmet verecek donanıma sahip mezunlar yetiştirerek Tanrı'yı yüceltmek için var.

North Greenville University , Hristiyan bir atmosferde yüksek öğrenim fırsatları sunan ortak eğitim veren bir liberal sanat kurumudur. Üniversite, öğrencilere ruhsal gelişim, akademik eğitim ve Hristiyan hizmeti için en iyi fırsatları sunarken akademik disiplini, Hristiyan yaşam tarzını ve zenginleştirilmiş bir kültürel deneyimi bütünleştirerek tüm kişiyi eğiterek toplumun üyelerine katkıda bulunarak öğrencileri daha iyi olmaya hazırlamaya çalışır. İsa, Hristiyan eğitimi ve Hristiyan karakter inşası için kampüsün merkezi olmalıdır. North Greenville University , İncil'e uygun, İsa merkezli bir ortamda kaliteli eğitim sunar.

Konumlar

  • Tigerville

    North Tigerville Road,7801, 29688, Tigerville

    sorular