Keystone logo
Northeastern University London

Northeastern University London

Northeastern University London

Tanıtım

Neden Northeastern University London eğitim almalısınız?

Northeastern University London , mezunları kuruluşlar, işverenler ve toplum tarafından giderek daha fazla arzu edilen beceri ve bilgi kombinasyonuyla donatmak için tasarlanmış, geniş ve akademik açıdan titiz derece programları sunan canlı, üniversite topluluğu sunmaktadır.

Northeastern Üniversitesi'nin küresel kampüs ağının bir parçası olarak, tüm öğrencilerin Northeastern'ın geniş çevrimiçi kütüphanesine erişimi vardır. Lisans öğrencileri, Northeastern Üniversitesi'nin ABD kampüslerinden birinde eğitim alarak yurtdışında bir dönem geçirme seçeneğine sahipken, NU Londra'nın mezunları, Northeastern'ın Kuzey Amerika kampüslerinden birinde yüksek lisans eğitimi almak için cömert mezun burslarından yararlanmaktadır.

lisans dereceleri

Lisans öğrencileri, akademik ilgi alanlarına ve gelecekteki beklentilerine göre uyarlanmış, dereceleri için ısmarlama bir çalışma programı oluşturmak için konu ve ders seçiminde olağanüstü bir esnekliğe sahiptir. Dereceleri için tek bir akademik disipline odaklanmayı veya ana çalışma konusunu bir veya bir dizi tamamlayıcı ders ve disiplinler arası temalarla birleştirmeyi seçebilirler.

Konular ve tematik Pathways şunları içerir:

 • Sanat Tarihi (Yalnızca Seçmeli)
 • Bilgisayar Bilimi
 • Yaratıcı Yazarlık (Yalnızca Seçmeli)
 • Veri Bilimi
 • Yapay Zeka Etiği
 • ekonomi bilimi
 • ingilizce
 • Tarihçe
 • Kanun
 • Felsefe
 • Siyaset ve Uluslararası İlişkiler
 • Psikoloji
 • Sosyoloji (Yalnızca Seçmeli)
 • STEM (Yalnızca Seçmeli)
 • Sürdürülebilirlik (Yalnızca Seçmeli)

yüksek lisans

Üniversitenin lisansüstü programları, beşeri bilimler ve bilimin kesişimini araştıran son teknoloji kurslardır. Northeastern University London'da okumak, hem kişisel hem de profesyonel olarak zenginleştirici bir arayıştır ve lisansüstü öğrenciler, genel olarak canlı kolej topluluğunun devam eden gelişiminde ayrılmaz bir rol oynamaktadır.

Yüksek lisans programlarımız , eleştirel sorgulama, bilgi toplama, sentez ve analiz, kodlama ve sözlü ve yazılı iletişimde ileri becerileri geliştirir.

İstisnai öğretim

Northeastern University London öğretim, etkileşimli dersler, seminerler ve küçük grup eğitimlerinden oluşur. Kurslarımızdan bazıları, çok sayıda programlanmış öğretim veya 'temas' saatleri aracılığıyla verilirken, diğerleri daha küçük, daha kişiselleştirilmiş, rehberli bağımsız çalışmalara veya uygulamalı veya topluluk temelli projelere odaklanır. Derslerin ve seminerlerin çoğunda yaklaşık 20-30 öğrenci katılımcı bulunurken, öğreticiler genellikle beş veya daha az öğrenciye sahip olacak ve bazen bire bir olabilir. Bu kişiselleştirilmiş öğretim yaklaşımı, herkesin katılmasına ve gelişmesine olanak tanır

Bizim duruşumuz

Üniversite kurulduğu günden bu yana, Birleşik Krallık Ulusal Öğrenci Anketi'nde (2019, 2020, 2021 ve 2022) genel öğrenci memnuniyeti açısından tüm Russell Group üniversitelerini sürekli olarak aşarak rakipsiz bir üniversite deneyimi sunma konusunda bir itibar kazanmıştır.

Mezunlarımız

NU London, yoğun bir öğrenme deneyimi ve bireysel gelişim için muazzam fırsatlar sunar. Üniversitede okumayı seçen öğrenciler, bağımsız eleştirel düşünce ve entelektüel tartışma kapasitesine, etkileyici araştırma becerilerine, çeşitli ilgi ve tutkulara ve çalışmalarını nasıl uygulayacaklarına dair bir anlayışa sahip, kendinden emin, çok yönlü, etkili bireyler olarak gelişirler. dünya çapında.

Üniversite, çok çeşitli endüstrilerle ilgili çok yönlü beceri ve davranışların öğretilmesine inanmaktadır. Konular, sanat, teknoloji, finans, hukuk, gazetecilik, yayıncılık, kamu hizmeti ve reklamcılık dahil olmak üzere bir dizi kariyer ve işe aktarılabilen yerleşik beceriler sundu.

Mezunlar, Accenture, BBC, Civil Service, Deutsche Bank, M&C Saatchi, PwC ve Slaughter & May gibi prestijli şirketlerde çalışmaya devam etti. Mezunlar, Oxford ve Cambridge Üniversiteleri, LSE, UCL, King's College London, Chicago Üniversitesi, New York'taki New School ve Northeastern Üniversitesi dahil olmak üzere önde gelen kurumlarda daha fazla eğitim aldılar.

Vize Gereksinimleri

Northeastern University London 'a 6 aydan uzun bir programda okumak için gelen uluslararası bir öğrenciyseniz, Birleşik Krallık'a gelmeden önce Öğrenci Vizesine başvurmanız gerekir. Bu vize Tier 4 vizesinin yerini almıştır.

Öğrenci Vizesi kapsamında öğrencilerin Northeastern University London ile kayıt olmalarına ve programlarını okumalarına izin verilir. Öğrenciler, sömestr boyunca haftada en fazla 20 saat, sömestr tatillerinde ise tam gün çalışabilmektedirler.

İngiltere'ye gelmeden önce bu vizeye başvurmalısınız, ziyaretçi vizesinden Öğrenci vizesine geçiş mümkün değildir.

Önceden Yerleşik veya Yerleşik Statüsüne veya öğrenim görmelerine izin veren başka bir Birleşik Krallık vizesine sahip olmayan AB/AEA vatandaşlarının Öğrenci Vizesi için başvurmaları gerekecektir.

Programınız süresince Birleşik Krallık'ta eğitim görmenize izin veren başka bir Birleşik Krallık vizesine sahip uluslararası bir öğrenciyseniz, Öğrenci Vizesi başvurusunda bulunmanız gerekmeyebilir. Göçmenlik gereksinimlerinizi daha ayrıntılı bir şekilde görüşmek için lütfen Vize Uyum Ekibi ile iletişime geçin.

Öğrenim Sonrası Çalışma İzni

Mezun Rotası, başvuru sırasında geçerli bir öğrenci vizesine sahip olan ve bir Yüksek Öğrenim Sağlayıcısında lisans düzeyinde veya daha yüksek bir Birleşik Krallık derecesini uyum geçmişine sahip olarak başarıyla tamamlamış olan uluslararası öğrenciler için mevcuttur.

Bu rotadaki başarılı başvuru sahipleri, bir lisans veya yüksek lisans derecesini başarıyla tamamlamışlarsa, Birleşik Krallık'ta herhangi bir beceri seviyesinde en fazla iki yıl kalabilir ve çalışabilir veya iş arayabilirler. Doktora mezunları üç yıl kalabilecekler.

01 Temmuz 2021'den sonra mezun olan her uygun öğrenci rotaya başvurabilecektir. Buna kurslarına başlamış olan öğrenciler de dahildir.

Mezun Rotası, yalnızca Birleşik Krallık içinden mümkün olacak yeni bir vize başvurusu gerektirir.

715 £ vize ücretinin ödenmesini ve yılda 624 £ tam oranda Göçmenlik Sağlık Ek Ücretini içerecektir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • London

  Saint Katharine's Way,58, E1W 1LP, London

sorular