Keystone logo
© NOVA School of Law / A Raposa Branca
NOVA School of Law

NOVA School of Law

NOVA School of Law

Tanıtım

Değişen zamana ayak uydurmak ve taleplerine saygı duymak. Örnek alınması gereken bir örnek olmak. Bizimle birlikte daha adil ve daha iyi bir topluma katkıda bulunmaya karar vermiş olanları gururla doldurmak için. Bu NOVA School of Law taahhüdüdür.

Misyon

Fikirler, kültürler ve yetenekler arasındaki tartışma yoluyla bilgi ve yenilikçi uygulamalar yaratır ve gelecek için yeni yollar açarız.

NOVA School of Law misyonu, her öğrencinin farklılıklarını ve bireyselliklerini geliştirmek, çeşitliliği Hukukun yanıt verdiği zorluklara uyum sağlamak için bir başlangıç noktası yapmaktır.

Rehber ilkeler

Meslek

1. NOVA School of Law araştırmadaki ilerlemesi, yeni disiplinlerin öğretilmesi, yeni pedagojik metodolojilerin kullanılması ve hukuk bilimlerinin geliştirilmesinde ve Portekiz'de Hukuk öğretiminde yeniliğin merkezinde olmak üzere oluşturulmuştur. yeni profesyonel eğitim gereksinimlerine cevap verme hedefi.

2. NOVA School of Law misyonu, topluma, yeni hukuk dallarına ve diğer sosyal bilimlere, özellikle kamusal yaşamdaki çağdaş değişikliklere ve onun doğasında bulunan sorunlara odaklanarak açık olmaktır. NOVA School of Law , geleneksel araştırma ve öğretim faaliyetlerine ek olarak, tartışma, işbirliği ve toplumun diğer sektörleriyle fikirlerin yayılması için faaliyetler geliştirme ihtiyacını ele alacaktır. Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en modern Hukuk Okulları ile yakın ilişkiler bir önceliktir.

3. NOVA School of Law , üniversite hukuk eğitiminin mesleki misyonunun hem kültürel hem de bilimsel diğer temel işlevlerle denge içinde gelişmesi gerektiğine inanarak, akademik bir topluluk fikrini güçlendirmeyi taahhüt eder. Pedagojik bir bakış açısıyla NOVA School of Law yüksek liyakat ve değerlendirme standartlarını korumayı amaçlamaktadır.

Hedefleri

4. NOVA School of Law , bir avukatın yetiştirilmesi için gerekli olan temel hukuki ve hukuk dışı disiplinleri ele almanın yanı sıra, aşağıdaki alanlarda ortaya çıkan hakların araştırılması ve öğretilmesini özel hedefleri olarak görmektedir:

  • Adli Hukuk
  • Kamu Yönetimi Hukuku
  • Uluslararası hukuk
  • İşbirliği hukuku
  • sosyal hukuk

5. “Yasa Yapımı”, “Hukuk ve İktisat” ve “Eleştirel Hukuk Çalışmaları” konularına özel önem verilecektir.

6. NOVA School of Law , düzenli olarak “Portekiz'de Adaletin Durumu” ve “Portekiz'de Kamu Yönetiminin Durumu” konularında büyük kamu konferansları düzenleyecektir.

Konumlar

  • Lisbon

    Campus de Campolide 18, 1099-032, Lisbon

    sorular