Keystone logo
Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering Bilgi Teknolojisi Bilim Ustası
Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

Bilgi Teknolojisi Bilim Ustası

Fort Lauderdale, Amerika Birleşik Devletleri

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 950 / per credit *

Uzaktan Eğitim, Kampüste

* Kredi saati başına öğrenim ücreti.Ek ücretler geçerli olabilir.Oranlar değişebilir.

Tanıtım

BT Derecenizi Yükseltin

Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için sertifikalardan daha fazlasına ihtiyacınız olacak.NSU'dan Bilgi Teknolojisi Yüksek Lisansı, kendinizi rekabetçi bir teknoloji pazarındaki diğer adaylardan ayırmanıza yardımcı olur.Derecemiz size sizi en çok ilgilendiren şeylere odaklanma fırsatı verir.Daha fazla teknoloji akıcılığı ve liderlik ekipleri arasında ve onlarla çalışmak için gereken yumuşak becerilerle mezun olacaksınız.

Yeterli matematik ve teknik beceriler, NSU'nun Bilgi Teknolojileri Yüksek Lisans programında başarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.Kurumsal bilgi sistemleri, uygulama ve güvenlik teknolojileri ve sistem altyapısı hakkında ileri düzeyde bilgi edinmek için mevcut becerileri ve deneyimi geliştireceksiniz.Beş temel derse ek olarak, müfredatınız seçtiğiniz konsantrasyondaki dersleri içerecektir.

Bilgi Teknolojisi Derecenizi Hızlandırın

Teknoloji dünyasında her saniye önemlidir.1 yılda tamamlanacak şekilde tasarlanmış 8 haftalık yeni kurslarla geleceğinizi geliştirin.

Program Formatı

Öğrenciler çevrimiçi veya kampüs içi dersler almayı seçebilirler.Çevrimiçi dersler, İnternet erişiminin olduğu dünyanın her yerinden alınabilir.NSU, çevrimiçi kurs içeriği sağlamak için öğrenme yönetim sistemi olarak Canvas'ı kullanır.Kampüs içi dersler, Fort Lauderdale'deki ana kampüste yapılmaktadır.Her kampüs içi sınıf, haftada bir kez 18:00 - 20:00 saatleri arasında toplanır 8 haftalık kurslar mevcuttur, böylece derecenizi 1 yılda kazanabilirsiniz.

İşte öğrencilerin NSU'yu seçmelerinin bazı nedenleri.

  1. Küçük sınıflar, profesörlere bire bir erişim sağlar.Tüm sınıflarımız özel olarak akredite kurumlardan doktora derecesine sahip öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.Fakültemiz, bilgisayar, mühendislik ve bilgi bilimlerinde uluslararası kabul görmüş akademisyenlerdir.
  2. Sizi 2021'de US News & World Report 100 En İyi İş tarafından listelenen kariyerlere hazırlayan derece programlarına odaklanıyoruz.Hatta dünyanın her yerindeki Fortune 500 kuruluşlarında, federal ve devlet kurumlarında ve üniversitelerde çalışan mezunlarımıza bile sorabilirsiniz.
  3. Canlı kampüs hayatı, NCAA Atletizm, sosyal ve profesyonel organizasyonlar, kültürel aktiviteler ve sağlıklı yaşam ve fitness içerir.
  4. 2018'de ulusal üniversiteler arasında en iyi 200 kolej arasında yer aldı.
  5. Tıp, hukuk, psikoloji, işletme, eğitim, eczacılık, diş hekimliği ve daha pek çok alanda prestijli lisansüstü programlar.
  6. Farklı bir öğrenci nüfusu, beş kıtada 116 ülkeden 1200 uluslararası öğrenciyi içermektedir.
  7. En son teknolojiye sahip tesisler, en son sınıf teknolojisini, gelişmiş laboratuvarları ve en iyi araştırma kitaplıklarını içerir.
  8. Birçok NSU mezunu, NSU veya diğer üniversitelerde yüksek lisans, doktora veya profesyonel dereceler almaya devam ediyor.Lisans öğrencileri tıp, oşinografi, kanser, psikoloji, diş hekimliği ve otizm gibi alanlarda NSU araştırmalarına katılırlar.
  9. Öğrenciler, çoğu NSU'nun kampüsünde düzenlenen çok sayıda topluluk etkinliğine katılarak ilişkiler kurar.Güzel ana kampüsümüz Fort Lauderdale'in plajına, South Beach'e, Las Olas gece hayatına ve Everglades'e sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

kabul

Müfredat

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular