Keystone logo
NUS Business Analytics Centre

NUS Business Analytics Centre

NUS Business Analytics Centre

Tanıtım

NUS Business Analytics Centre

115189_Student1.jpg

NUS Business Analytics Centre (BAC), NUS İşletme Okulu ve NUS Hesaplama Okulu'ndan ödüllü akademisyenler tarafından tasarlanan ve öğretilen Business Analytics'te Bilim Ustası (MSBA) programı sunar.

2013 yılında, NUS Business Analytics Centre , IBM ile işbirliği içinde, analitik kullanımıyla işlerini geliştirmek isteyen şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir yetenekli iş analitiği uzmanları havuzu geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Ortaya çıkan 5 yıllık bir işbirliğinde, NUS, MSBA programını tasarlamak, tasarlamak ve yürütmek için akademik uzmanlık sunarken, IBM endüstriyel bilgilere katkıda bulundu.

Analitik alanına olan küresel ilgi o zamandan beri muazzam bir şekilde büyüdü; çeşitli endüstrilerdeki şirketler aktif olarak analitik alanında üstün yetenek arayanlar arıyor. Bugüne kadar, 300 endüstriyel analiz projesi NUS MSBA öğrencileri tarafından tamamlandı; okul 50'den fazla kuruluşla değerli ortaklıklar kurdu.

NUS İşletme Okulu

1965 yılında kurulan NUS Business School, bugün dünyanın önde gelen işletme okulları arasında yer almakta olup, programlarımızın, fakülte araştırma ve mezunlarımızın kalitesinin tanınmasında The Financial Times ve QS Top MBA gibi bağımsız yayınlar ve ajanslar tarafından üst sıralarda yer almaktadır.

Dünyanın her yerinden seçkin öğrencilere titiz, ilgili ve ödüllendirici bir işletme eğitimi sunmaktan başka, derin Asya anlayışlarıyla en iyi küresel işletme bilgisini sunma, öğrencileri Asya işletmelerini uluslararası başarıya götürmeye hazırlama ve küresel işletmelerin başarılı olmalarına yardımcı olma konusunda mükemmel Asya.

Okul, özel ve açık kaydın yanı sıra, İşletme Lisansı (BBA), İşletme Yüksek Lisansı (MBA), Executive MBA, Yüksek Lisans ve Doktora programları da dahil olmak üzere geniş akademik program portföyüne çeşitlilik gösterir. Yönetici Eğitimi kursları.

17 fakülte genelinde disiplinleri olan kapsamlı bir üniversitenin bir parçası olarak, Okul, kampüsteki geniş ve çok çeşitli bir öğrenci kitlesine ve geniş bir küresel mezunlar ağına erişim de dahil olmak üzere, Üniversitenin enine ve derinliğine dayanmak için eşsiz bir konumdadır.

NUS Bilgisayar Okulu

NUS Bilişim Okulu, Singapur'daki en köklü bilgi işlem okulu olup, çok uluslu şirketlerin baş yöneticileri ve teknoloji mimarları, devlet kurumları ve gelişmekte olan yeni başlayanlar da dahil olmak üzere seçkin mezunlar izi bıraktı.

Okul, Bilgisayar Bilimi, Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, İş Analitiği ve Bilgi Güvenliği de dahil olmak üzere, bilgisayar alanında geniş bir yelpazede olağanüstü lisans ve yüksek lisans programları ve yapay zeka, fintech gibi önemli alanlarda ortaya çıkan uzmanlıklar sunmaktadır. , blockchain, analitik ve güvenlik.

Burada, istisnai eğitim öğrencileri, tüm alanlarda ve endüstrilerdeki bilgisayar yeteneklerine olan taleple birlikte, NUS Bilgisayar Bilişim mezunlarını çok aranan bir hale getiriyor. Öğrencilerimize, rehberlik, toplum hizmeti girişimleri ve özel fikirler de dahil olmak üzere mentorluk, toplum hizmeti girişimleri ve ticari meyveye orijinal fikirler getirmek için finansman, altyapı ve yönetim desteği sunan yeni bir kuluçka makinesi olan The Furnace dahil olmak üzere, girişimcilik ruhuyla aşılarız.

Okul, son 40 yılda Singapur'u ve dünyanın bilişim profesyonellerini eğitmekten mutluluk duyuyor ve büyük ve başarılı mezunlar ailemizin alanında yerel ve uluslararası alanda önde gelen liderleri saymaktan gurur duyuyor.

Konumlar

  • Singapore

    I3 Building, 21 Heng Mui Keng Terrace #03-47, 119613, Singapore

sorular