Keystone logo
© Nyenrode Business University
Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Tanıtım

Nyenrode Business UniversityHollanda'daki tek özel araştırma (seviye) üniversitesi olan , Philips, AkZo Nobel ve Unilever gibi uluslararası şirketlerin önde gelen iş liderleri tarafından 1946 yılında kurulmuştur. Temel değerleri olan Liderlik, Girişimcilik ve Vekilharçlık ile Nyenrode, yarının uluslararası iş dünyasında başarılı olmak için bilgi ve gerekli becerilere sahip liderler yetiştirir. Nyenrode, Amsterdam ve Breukelen olmak üzere iki kampüs konumunda işletme, yönetim, muhasebe, kontrol ve mali hukuk alanlarında yoğun akademik eğitimin yanı sıra kısa ve uzun vadeli programlar sunmaktadır.

1946'dan beri köprüler inşa etmek

Hollanda'da köprülerin önemini anlıyoruz. Bizi birbirine bağlayıp birleştiriyorlar ve iş ve ticareti mümkün kılıyorlar. Hollanda sularını geçen binlerce köprü, kararlı girişimciler ve ilerici öncüler tarafından inşa edildi. Sürdürülebilir bir geleceğin nasıl inşa edileceğini bilen sorumlu liderler.

Nyenrode Business Universiteit'te 70 yılı aşkın süredir girişimci köprü kurucuları yetiştiriyoruz.

 • Büyümeye cesaret eden insanlar.
 • Teori ve pratiğin el ele gittiğini anlayan insanlar.
 • Bağlantı kuran insanlar.

Sağlam bir temelin herkesi çok yükseklere taşıyacağına inanıyoruz. Bu temel, hem Amsterdam hem de Breukelen'deki Nyenrode'de bulunabilir. Başarılı bir kariyer inşa etmek için çalışabilmeniz için akademik teori, pratik ilgi ve kişisel gelişimi birleştiriyoruz.

İster kişisel veya profesyonel gelişim ister bir sonraki adımınızı arıyor olun, nesillerdir köprü inşa edenlerin bilgisi size her yönden yardımcı olabilir. Birbirimizin yanındayız ve öğrencilerimizi ve katılımcılarımızı duyarlı ve düşünceli liderler olarak yetiştirmeyi görevimiz olarak görüyoruz.

sütunlarımız

 • ömür boyu bağlı
 • Dünyaların bir araya geldiği bir yer
 • Sorumlu liderler için kişisel gelişim

amsterdam

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam, şehrin kalbindeki Keizersgracht'taki tarihi 'De Vijf Keizers' (Beş İmparator) bloğunda yer almaktadır. Bu eşsiz konum, iş ve akademi arasındaki bağlantıyı teşvik eder; ulusal ve uluslararası hedeflerimize katkıda bulunmak.

Breukelen

Nyenrode Business Universiteit Breukelen, sorumlu liderlerin gelişimi için birlikte yaşamanın, birlikte çalışmanın ve ağ oluşturmanın değerini vurguladığımız 13. yüzyıldan kalma bir kaleye sahip tarihi bir arazide yer almaktadır.

Den Haag

Nyenrode DPT, Lahey'deki Dünya Ticaret Merkezi'nin 24. katında yer almaktadır. DPT, emeklilik sektörünün eğitmenidir ve Eylül 2022'den beri Nyenrode Business University 'in bir parçasıdır. Ofisimiz, politika oluşturan Hollanda'nın kalbinde, çeşitli bakanlıklara, işveren ve çalışan kuruluşlarına yakın bir konumdadır.

Eğitim

İşletme, yönetim, muhasebe, kontrol ve mali hukuk alanlarında yoğun akademik kursların yanı sıra kısaltılmış daha uzun süreli programlar sunuyoruz. Bunlar aynı zamanda akademik araştırma yaptığımız alanlardır.

Konumlar

 • Amsterdam

  Keizersgracht 285, , Amsterdam

 • Breukelen

  Straatweg 25, 3621, Breukelen

  sorular