Keystone logo
© NYU Wagner
NYU Robert F. Wagner School of Public Service

NYU Robert F. Wagner School of Public Service

NYU Robert F. Wagner School of Public Service

Tanıtım

NYU'nun Robert F. Wagner Kamu Hizmeti Enstitüsü, kamu hizmeti liderlerini, fikirleri kamu yararı üzerinde etkili ve kalıcı bir etkiye sahip eylemlere dönüştürmeye hazırlıyor. Fakültemizin araştırmaları, insanların önemli kamusal meseleleri çerçeveleme, anlama ve bunlara göre hareket etme şeklini değiştiriyor. Öğrencilerimize kritik beceriler, New York City'nin sunduğu her şeye erişim ve dünya çapındaki şehirleri ve toplulukları iyileştirmek için kullandıkları kamu hizmeti zorluklarını çevreleyen bağlam hakkında derin bir anlayış sağlıyoruz.

Tekliflerimiz çeşitlidir ve çok çeşitli ilgi alanlarına ve kariyer hedeflerine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Kâr amacı gütmeyen sektörde dinamik bir lider olmayı, sağlık politikasını şekillendirmeyi veya kentsel planlama çözümleri üretmeyi arzuluyorsanız, NYU Wagner'de sizin için doğru program vardır. Derece seçeneklerimiz arasında Kamu ve Kâr Amacı Gütmeyen Yönetim ve Politikada Kamu Yönetimi Yüksek Lisansı, Sağlık Politikası ve Yönetiminde Kamu Yönetimi Yüksek Lisansı, Şehir Planlama Yüksek Lisansı, Çevrimiçi Sağlık Yönetimi Yüksek Lisansı, Sağlık Hukuku ve Stratejisinde Bilim Yüksek Lisansı bulunmaktadır. (NYU Yasası ile ortaklaşa sunulmaktadır), Kamu Politikası Yüksek Lisansı, Kamu Yönetimi Yönetici Yüksek Lisansı, çeşitli İleri Sertifikalar, Derece Dışı seçenekler ve Doktora. Kamu Yönetimi alanında.

kabul

Kabul sürecinde bir sonraki adımı atın: NYU Wagner'in yeni ve deneyimli kamu hizmeti liderlerine yönelik programları, yaklaşan son başvuru tarihleri ve başvurunuzu göndermek için neye ihtiyacınız olacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başvuru süreci

NYU Wagner Lisansüstü Programlarından birine başvurduğunuzda ne beklemelisiniz?

Malzemelerin Doğrulanması:

 • Gönderilen tüm başvurular, inceleme için iletilmeden önce eksiksizlik ve doğruluk açısından değerlendirilir.
 • Ek materyal veya bilgiye ihtiyaç duyulursa, başvuru sahiplerine Durum Sayfası aracılığıyla bilgi verilecek ve gerekli materyalleri ilan edilen son tarihten önce gönderme fırsatı sunulacaktır.
 • Gerekli tüm materyallerin ilgili son başvuru tarihine kadar teslim edilmesini sağlamanın başvuru sahibinin sorumluluğunda olduğunu lütfen unutmayın. Başvuru sahipleri gerekli materyallerin durumuyla ilgili olarak Durum Sayfalarına başvurmalıdır.
 • Kabul Komitesi, gerekli tüm materyaller alınana kadar başvuruyu inceleyemez.

Uygulama İncelemesi:

 • Başvuru onaylandıktan sonra Kabul Komitesi tarafından incelenmek üzere iletilecektir.
 • Kabul Komitesi, akademik geçmiş, iş deneyimi, makaleler, test puanları ve referans mektupları dahil tüm başvuru bileşenlerini inceleyecektir. Lütfen NYU Wagner'in Kabul Kriterlerini inceleyin Tüm adaylarda aradığımız özelliklerle ilgili tüm ayrıntılar için.

Kabul Kararları:

 • İlgili son başvuru tarihinde saat 23:59 EST'ye kadar alınan tamamlanmış başvurular, ilgili kararın yayınlanma tarihine kadar bir kabul kararı alacaktır.
 • Kabul kararının açıklanma tarihlerini yukarıdaki başvuru takviminde bulabilirsiniz.

Kabul Bildirim Olanakları:

 • Kabul teklifi
 • Başvurduğunuz programdan farklı bir programa kabul teklifi
 • Kabulün reddedilmesi

Konumlar

 • New York

  Lafayette Street, 295, 10012, New York

programlar

sorular