Keystone logo
OBS Business School

OBS Business School

OBS Business School

İstatistik

Rakamlarla OBS

OBS Business School , İspanya'daki ilk %100 çevrimiçi işletme okuludur. Okul, kurulduğu 2006 yılından bu yana 20.000'den fazla yönetici ve profesyonel yetiştirmiştir. 25 farklı ülkede 250'den fazla aktif öğretmen ile OBS , iş ortamındaki değişiklikleri öngören yenilikçi programlarda liderdir. Buna ek olarak, Okul, 560 yılı aşkın bir geçmişe sahip İspanya'nın ana devlet üniversitesi olan Barselona Üniversitesi ile birlikte çift diploma sunmaktadır.

Öğrencilerimiz 45 farklı milletten ve 5 farklı kıtadan, %55'i erkek, %45'i kadın kişilerden oluşmaktadır. Unutulmamalıdır ki, öğrencilerimizin %95'i üniversite mezunu, %32'si MBA veya Master derecesine sahiptir. Son olarak, %100'ü profesyonel deneyim içerir ve %77'si CEO veya yöneticidir.

OBS Business School en büyük katkılarından biri, öğrencilerin aile, iş ve akademik yaşamı uzlaştırmalarına olanak tanıyan esnek bir metodolojinin geliştirilmesi olmuştur. Biz fazla 2.900 uzmanları ve içinde izlem ve çalışmaların tamamlanma göstergelerini eğitim verdi Geçen yıl içinde bu metodolojinin sayesinde OBS 91 ortalama% kaydettirin. Bu nedenle her 10 öğrenciden 9'unun bizi tavsiye ettiğini söylemekten gurur duyuyoruz.

Kısacası OBS , fiziksel engel olmaksızın kaliteli sürekli eğitim ihtiyacını karşılamakta, bu da piyasaların talep ettiği mesleki gelişimi bugün profesyonel hayatımızla uzlaştırmayı mümkün kılmaktadır.

  Sıralamalar

  Programlar kategorisinde, İspanyolca'da Çevrimiçi Eğitimin İbero-Amerikan Sıralaması, kategorilerindeki en iyi çevrimiçi programlar olarak 6 OBS Küresel MBA (En İyi Çevrimiçi MBA), Pazarlama Yönetimi ve Ticari Yönetim Yüksek Lisansı (Çevrimiçi Pazarlama Yönetiminde En İyi Yüksek Lisans), İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı (Çevrimiçi İnsan Kaynakları Yönetiminde En İyi Yüksek Lisans), Proje Yönetimi Yüksek Lisansı (En İyi Yüksek Lisans) Çevrimiçi Proje Yönetimi), Tedarik Zinciri Yönetimi ve Lojistik Yüksek Lisansı (Çevrimiçi Tedarik Zinciri Yönetiminde En İyi Usta) ve Finansal Yönetimde Yüksek Lisans (Çevrimiçi Finansal Yönetimde En İyi Usta).

  Ancak hepsi bu kadar değil ve OBS Business School , danışmanlık firması Hamilton Global Intelligence tarafından yürütülen “Online Yüksek Öğrenim Kurumları Sıralaması” tarafından en iyi 2. işletme okulu olarak kabul edildi.

  Ayrıca, Dijital Dönüşüm ve İş Geliştirme Yüksek Lisans ve Yenilik ve Girişimcilik Yüksek Lisans, Eduniversal Best Masters Worldwide 2015-2016 Ranking tarafından kendi bilgi alanlarında dünyanın en iyilerinden ikisi olarak kabul edildi.

  Konumlar

  • Barcelona

   Avinguda Josep Tarradellas i Joan 171-175, L’Hospitalet de Llobregat, Barcelona, 08901, Barcelona

   • Bogotá

    Calle 76,No. 11-35 Piso 6, , Bogotá

    • Lima

     Edificio Prisma Tower Av. Juan de Aliaga N° 425, piso 7 oficina 704 Magdalena del Mar, , Lima

     sorular