Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Old Dominion University

Old Dominion University

Old Dominion University

Tanıtım

Tanıtım

Heyecan verici öğrenme fırsatları ve birinci sınıf, ödüllü öğretim üyelerinin bilgi ve deneyimlerini sunan Old Dominion University 'in çevrimiçi programları, günümüz öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için idealdir.

Kaliteli eğitim

Old Dominion UniversityNorfolk sahil kentinde bulunan , 24.000'den fazla öğrencisi, titiz akademisyenleri, enerjik bir yerleşim topluluğu ve Virginia ekonomisine yılda 2,6 milyar dolar katkıda bulunan girişimleriyle Virginia'nın girişimci fikirli doktora araştırma üniversitesidir. Yaklaşık 100 yıl önce başlayan köklü kökleri ile ODÜ, şimdi Carnegie Vakfı “Doktora Üniversiteleri: Yüksek Araştırma Etkinliği” ayrımına sahip birkaç devlet üniversitesinden biridir. Hocalarımız hem bilgi üretiyor hem de paylaşıyor. Programlarının kalitesini kanıtlayan Old Dominion University , Güney Kolejler ve Okullar Birliği'nin Kolejler Komisyonu tarafından bakalorya, yüksek lisans, eğitim uzmanı ve doktora dereceleri vermek üzere akredite edilmiştir. Ayrıca, Üniversitedeki çok sayıda eğitim programı, Yüksek Öğrenim Akreditasyon Konseyi tarafından tanınan uzman kuruluşlar tarafından bireysel olarak akredite edilmiştir.

Uygun Kurslar Senkron ve asenkron çevrimiçi kurslar sunan ODÜ, öğrencilerin eğitimlerine devam etmelerini ve yine de aile ve iş taleplerini karşılamalarını sağlar. Burada çevrimiçi öğrenme ortamımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Destek Hizmetleri Old Dominion University , çevrimiçi öğrenciler için kampüsteki öğrencilerle aynı akademik destekleri ve kaynakları sağlar. Çevrimiçi akademik kaynaklarımızı buradan keşfedin. Teknik destek, yılın her günü tüm gün ve gece mevcuttur.

Konumlar

  • Norfolk

    Old Dominion University, Office of Distance Learning, Gornto Hall #401, VA 23529, Norfolk

sorular