Keystone logo
Olivet University

Olivet University

Tanıtım

Olivet University , ciddi bir Hristiyan eğitimi almak için sıcak ve samimi bir yerdir. Olivet University öğrencileri, zengin ve zorlu bir eğitim ortamı yaratan çok çeşitli yaş gruplarından, coğrafi bölgelerden, eğitim geçmişlerinden ve kültürel miraslardan gelmektedir. Topluluk ve dostluk, Olivet University öğretim programlarının yan faydaları arasındadır. Birlikte yaşamak, çalışmak ve ibadet etmek, öğrenciler ve öğretim üyeleri ömür boyu süren arkadaşlıklar ve mesleki ilişkiler geliştirirler.

Olivet University profesörleri, akademik çalışmalarının kilisenin hizmetinde olduğunu anlar. Öğretim üyelerinin çoğu bakanlığı ilk elden deneyimlemiştir ve hepsi şu anda yerelden ulusal düzeye kadar kilisenin yaşamıyla ilgilenmektedir. Farklı bir grup olan yerleşik fakültemiz farklı gelenek ve felsefelere sahip akademisyenleri içerir; sınıfları, pastoral çalışmaların pratik tartışmalarını derin teolojik anlayışla harmanlamaktadır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Anza

    Tripp Flats Road,36401, 92539, Anza

    sorular