Keystone logo
Opole University

Opole University

Opole University

Tanıtım

hakkında

Polonya'daki 19 devlet üniversitesinden biri olan Opole Üniversitesi'ne hoş geldiniz. Her ne kadar 1994'te kurulmuş, nispeten genç bir üniversite gibi görünse de, en iyi Polonya pedagojik akademilerinden biri olan Opole'deki Yüksek Pedagoji Koleji'ne ve Katolik Üniversitesi'nin Opole şubesine katılarak kurulduğundan beri uzun bir akademik geleneğe sahiptir. Lublin'de.

Günümüzde üniversitemiz, birlikte, dinamik, modern ve akademik kurumun en yüksek standartlarına kendini adamış sekiz fakülte ve birkaç birimden oluşmaktadır.

Opole Üniversitesi sürekli olarak eğitim teklifini genişletiyor ve hem Polonya'da hem de yurtdışında akademik ve iş ortakları ile işbirliği geliştiriyor. Öğrencilerimiz Erasmus programı veya Europa Master Programı çerçevesinde yerleşimlere ve borsalara gidebilirler. Bilim, spor ve kültür alanlarında geniş bir yelpazede faaliyet göstererek çeşitli burs ve hibeler edinebilir, ilgi ve tutkularını geliştirebilirler.

Çok çeşitli çalışma ve uzmanlık alanları sayesinde, ilgi alanlarınıza uygun bir program bulabilir ve gelecekteki kariyer ve yaşamınız için gerekli bilgi ve becerileri sağlayabilirsiniz.

Opole Üniversitesi Filoloji Fakültesi Yabancı Diller için Polonya Dili ve Kültür Okulu yabancılara Polonyalı dil kursları sunmaktadır ve öğrencilerimizi her seviyede Avrupa standartlarına göre sınavlara hazırlar - Akademik Tanınma Bürosu ve Uluslararası Değişim Sertifikası Yabancı dil olarak Polonyalı bilginin tanınması.

Konumlar

  • Opole

    pl. Kopernika 11a, 45-040, 45-040, Opole

sorular