Keystone logo
Oslo Met University

Oslo Met University

Oslo Met University

Tanıtım

OsloMet, farklı bir akademik profile ve açık bir uluslararası yönelime sahip bir şehir üniversitesidir. OsloMet, yürüttüğümüz araştırma ve eğittiğimiz öğrenciler aracılığıyla toplumun ve işgücü piyasasının ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır. OsloMet ileri görüşlüdür ve üniversitenin çalışma şeklini iyileştiren yeni teknolojileri ve yenilikçi çözümleri benimsemeye kararlıdır.

Degerlerimiz

Öğrenme

Toplum ve işverenlerle yakın işbirliği içinde, bilgi ve deneyimlerimiz öğrenmeye ve çalışma programlarımızın modernizasyonuna katkıda bulunacaktır. Ayrıca kurumun, bireysel öğrencilerin ve personel üyelerinin gelişmesine de katkıda bulunacaktır.

Yenilikçi

İnovasyon, toplumun disiplinleri, meslekleri ve paydaşları arasında işbirliğini gerektirir. Amacımız toplum, işverenler ve işletmelerle ilişkilerimizde meraklı ve açık olmaktır ve yarının zorluklarına çözümler sunan yeni bilgiler üreteceğiz.

farklı

Oslo bölgesindeki konumumuz, bize şehrin çeşitli nüfusunu anlamak ve bunlardan yararlanmak için iyi fırsatlar sunuyor. Genel olarak toplumda ve özellikle öğrencilerimiz ve personelimiz arasında eşitliği ve anlayışı teşvik edeceğiz.

Konumlar

  • St. Hanshaugen

    Pilestredet,46, 0167, St. Hanshaugen

    sorular