Keystone logo
Otterbein University

Otterbein University

Otterbein University

Tanıtım

Otterbein, bölgesel olarak onaylanmış bir liberal sanat üniversitesidir. Otterbein, 1847'de kurulduğundan bu yana, hız belirleyen idealleri, çığır açan bütünleştirici çalışmalar müfredatı, ülkenin ilk karma eğitim kurumları arasında yer alıyor ve kamu yararına hizmet etme taahhüdü. Pitoresk Westerville, Ohio'da bulunan - Columbus şehir merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta - lisans ve lisansüstü öğrencilerin staj ve dünya çapında ağ kurma fırsatları bulmaları için mükemmel bir konumuz.

Westerville, Ohio, Columbus'un kuzeydoğu tarafında 36.000 kişilik bir yerleşim yeridir ve büyük bir şehrin tüm kolaylıkları ve fırsatlarıyla küçük bir kasaba atmosferi sunar. Otterbein'in 140 dönümlük kampüsü, 1872'de inşa edilen ve Ulusal Tarihi Yerler Sicilinde listelenen tarihi Towers Hall ile vurgulanmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri ve birkaç yabancı ülkeden yaklaşık 3.000 erkek ve kadın.

Otterbein, 70'den fazla ana dal ve 44 yandalın yanı sıra kişiselleştirilmiş eğitim kursları sunar. Ayrıca, hemşirelik uygulama derecesi doktorumuz da dahil olmak üzere işletme, eğitim ve hemşirelik alanlarında beş yüksek lisans programı sunuyoruz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Westerville

    South Grove Street,1, 43081, Westerville

    sorular