Keystone logo
Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Panamerican University of San Jose (Universidad Panamericana de San José)

Tanıtım

Universidad Panamericana, 1988 yılında Kosta Rika'da doğdu, özel üniversiteler CONESUP (17 Aralık 1988 tarihli 125-88 Oturum) nezdinde usulüne uygun olarak yetkilendirilmiş beşinci Özel Üniversite olarak Kosta Rikalılara verilen önemli bir alternatif olarak gerçek profesyoneller olarak geliştirin.

Akademik teklifimizde, Hukuk, Mimarlık, Hemşirelik, Yönetim, Muhasebe, İnsan Kaynakları gibi Bakalorya, Lisans ve Yüksek Lisans derecelerinde kariyerlerinde bugün özel veya kamu sektörünün büyük memurları olarak öne çıkan profesyonellere eğitim verdik. İngilizce, Okul Öncesi, Sistem Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Reklam Tasarımı, Reklamcılık ve diğerleri. İnşaat Mühendisliği, Reklam Tasarımı, Reklamcılık, diğerleri arasında İnşaat Mühendisliği, Reklam Tasarımı, Reklamcılık ve diğerleri.

Bugün üniversitemiz de kırsal alanlara doğru ilerliyor, Başkanlığı Bölgesel Genel Merkezin açılmasıyla bu yerlere taşıyarak, tüm Kosta Rika sakinlerinin akademik mesleki eğitimimize erişebilmesi için bu büyüme bir başka örnek. Bu eğitim merkezini karakterize eden kapasite ve liderlik, öğrencilerinin aldığı destek ve prestijin en iyi örneği, öğrencilerinin aldığı destek ve prestijin en iyi örneğidir

Konumlar

  • Cuesta de Moras

    Cuesta de Moras, Kosta Rika

    sorular