Keystone logo
Pasco Hernando State College

Pasco Hernando State College

Pasco Hernando State College

Tanıtım

Pasco-Hernando Eyalet Koleji, yüksek teknolojili eğitim tesislerini ve son teknoloji programları, öğrenci başarısı için öğretmeye odaklanarak birleştirir.

Altı elverişli konumla, öğrenciler kişiselleştirilmiş ilgi, küçük sınıf boyutları, yüksek düzeyde yeterliliğe sahip öğretim üyeleri ve Florida Eyaletindeki en uygun fiyatlı eğitim ve ücretler bekleyebilirler.

Associate in Arts (AA) lisans programımız, sanat ve bilimlerde sağlam bir temel sağlar. PHSC'nin AA derecesinin başarıyla tamamlanması, Florida'nın devlet üniversitelerinden birine veya eyalet kolejlerinden birine genç seviyedeki sorunsuz geçişi garanti eder.

PHSC, yeni lisans derecesi, Fen Bilimleri Ön Lisans derecesi ve sertifika programları aracılığıyla işletme, sağlık, endüstri ve teknoloji ve kamu hizmetlerinde 30'dan fazla yüksek talepli kariyer için eğitim vermektedir.

PHSC'de her yaştan ve yetenekten öğrenciler için eğitim fırsatları sunuyoruz. "Açık Kapı" politikamız tüm lise mezunlarını ve GED alıcılarını ağırlamaktadır. Ayrıca Brooksville, Dade City, New Port Richey, Spring Hill ve Wesley Chapel'de size hizmet verecek yakın beş lokasyonumuz var.

Konumlar

  • New Port Richey

    Ridge Road,10230, 34654, New Port Richey

    sorular