Keystone logo
© Penn State Great Valley
Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies

Tanıtım

Penn State Great Valley, Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi araştırma üniversitelerinden biri olan Pennsylvania Eyalet Üniversitesi'nin kaynaklarını ve itibarını Philadelphia, Pennsylvania'nın teknoloji meraklısı banliyölerine taşıyor. Mühendislik, veri analitiği, teknoloji, finans ve işletme alanlarında yüksek lisans dereceleri sunuyoruz. Penn State Great Valley'in çevrimiçi mühendislik yüksek lisans programları, US News & World Report sıralamasında sürekli olarak 6. sırada ve üzerinde yer almaktadır. 2023'te 3. sırada yer aldılar.

Yalın Altı Sigma, proje yönetimi, liderlik gelişimi ve çevik iş analizi gibi çeşitli kredisiz mesleki gelişim programları da mevcuttur. Akşam ve karma kurslarımız, işin, ailenin ve genel olarak yaşamın taleplerini karşılamak için esnek, adım adım ilerleyen bir formatta sunulmaktadır.

Seçkin öğretim üyelerimiz değerli pratik beceriler öğretir, en son bilgileri paylaşır ve gerçek dünyadaki sorunları çözmek ve çalışanların performansını artırmak için şirketler, hükümet ve eğitim alanındaki komşularımızla çalışır.

Penn State Great Valley School of Graduate Professional Studies Orta Devletler Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve yönetim bölümümüz AACSB International tarafından akredite edilmiştir.

Kurumsal bir merkezde yer alan ilk kampüs biziz. Merkezi Malvern'de bulunan kampüsümüz, Route 202, Route 30, I-76, I-476 ve Pennsylvania Paralı Yolu'na yakınlığı nedeniyle güneydoğu Pennsylvania'daki çoğu profesyonel için elverişli bir konuma sahiptir.

Penn State Great Valley ayrıca fakülte desteği ve en son teknoloji ve tesislerle geliştirilmiş olağanüstü konferans planlama hizmetleri sunmaktadır. İşletmelerin ve kuruluşların toplantılar, etkinlikler ve özelleştirilmiş eğitim oturumları oluşturmasına ve planlamasına yardımcı oluyoruz.

kabul

Enstitüye kabul için, başvuru sahiplerinin ya ABD bölgesel olarak akredite bir kurumdan bir lisans derecesine ya da resmi olarak tanınmış, derece veren uluslararası bir kurumdan kazanılan bir ABD bakalorya derecesine eşdeğer bir ortaöğretim sonrası dereceye sahip olmaları gerekir.

Kabul, Penn State Graduate School ve Penn State Great Valley'deki akademik program tarafından ortaklaşa yapılır. Kabul Komitesi başvuruları inceler ve başvuru sahibinin kimlik bilgilerinin diğer başvuru sahiplerine göre kalitesine göre karar verir.

Uluslararası başvuru sahipleri, başvuru yapmadan önce Uluslararası Başvuru Rehberini incelemelidir.

 1. Çevrimiçi başvuru sürecini başlatın. Enstitü Başvurusunda Kabul Türünü Seçin bölümünde Kampüs olarak Great Valley'i seçmelisiniz. Lütfen açılır menüden istediğiniz programı seçin.
 2. Katılan tüm kurumların resmi transkriptlerinin bir kopyasını tarayın ve yükleyin. Belgeler PDF veya TXT formatında olmalıdır. Transkriptinizin elektronik kopyası elinizde varsa, belge başvuruda görünmeyeceğinden doğrudan yükleyemezsiniz. Bir kopyasını yazdırmanız, taramanız ve ardından uygulamaya yüklemeniz gerekir. Penn State mezunlarının transkript sunmalarına gerek yoktur.
 3. Mevcut özgeçmişin bir kopyasını yükleyin.
 4. İlgilendiğiniz programa bağlı olarak bir veya iki profesyonel veya akademik referansın iletişim bilgilerini girin. Başvurunun teslim edilmesi üzerine referanslar, başvuru sahibinin programdaki başarıya olan bağlılığıyla ilgili kısa bir çevrimiçi öneriyi tamamlamaları için bir e-posta isteği alacaktır. Başvurunun tamamlanabilmesi için tüm referansların öneri formunu göndermesi gerekmektedir.
 5. Çevrimiçi kredi kartıyla veya Pensilvanya Eyalet Üniversitesi'ne çek veya banka havalesi yoluyla ödenecek 65 ABD Doları tutarında iade edilmeyen başvuru ücretini gönderin.

Başvuru için aşağıdaki öğeler gerekli olabilir. Ayrıntılar için özel program gereksinimlerini kontrol edin.

 • Resmi GMAT veya GRE sonuçları.
  • Puanlar doğrudan test kurumundan gönderilmelidir.
  • TOEFL ve GRE için 2660 kodunu kullanın.
  • GMAT için puanların Great Valley - Pennsylvania Eyalet Üniversitesi - Lisansüstü Mesleki Çalışmalar Okulu'na gönderilmesini sağlayın.
  • IELTS için kurumsal kod gerekmemektedir. Lütfen IELTS sınavına girdiğiniz sınav merkeziyle iletişime geçin ve sınav puanlarınızın IELTS sistemi kullanılarak elektronik olarak Penn State University'ye gönderilmesini talep edin.
  • Kişinin akademik geçmişini, iş deneyimini, becerilerini, güçlü yanlarını, akademik ilgi alanlarını ve mesleki hedeflerini vurgulayan tek sayfalık yazılı niyet beyanı.
  • Çevrimiçi başvuruda belirtilen deneme sorularının yanıtları.

Burslar ve fon sağlama

Penn State Great Valley'de bireysel burs kriterlerini karşılayan yarı zamanlı ve tam zamanlı öğrencilere yönelik çeşitli burslar mevcuttur.

Programa Yeni Başvuranlara Burslar

 • İlk iki yarıyılda en az altı krediye kayıtlı öğrenciler için Giriş Bursu
 • ​İlk iki yarıyılda en az 12 krediye kayıtlı öğrenciler için Rektör Bursu

Kayıtlı Öğrencilere Yönelik Burslar

 • Başarı bursları
 • İhtiyaca dayalı burslar

Mezun İstatistikleri

akreditasyonlar

AACSB Akreditasyonlu

Konumlar

 • Malvern

  Swedesford Road, 30 East, 19355, Malvern

sorular