Keystone logo
Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Pepperdine University Caruso School of Law

Tanıtım

Pepperdine Caruso Law, Los Angeles, CA yakınlarındaki Pasifik Okyanusu üzerinde güzel bir konumda üstün bir hukuk eğitimi sunmaktadır. Lisans programlarımıza ek olarak, uygulayıcıları işlerine ve dünyaya ellerinden gelenin en iyisini yapmaya hazırlamak için deneyimsel öğrenme, mentorluk ve sürekli eğitim sunuyoruz.

Destekleyici Bir Topluluk

Dünyanın dört bir yanından ve ABD'den öğrenciler bir araya gelir ve teşvik ve destek duygusuyla işaretlenmiş bir topluluk bulurken, aynı zamanda uygulamalı, gerçek yaşam öğrenimiyle zorlu bir eğitim yaşarlar. bu

Straus Uyuşmazlık Çözümü Enstitüsü

Arabuluculuk, tahkim ve müzakere, davalarda ve uluslararası ilişkilerde popülaritesinde patlamaya devam ederken, Pepperdine'nin Straus Uyuşmazlık Çözümü Enstitüsü, US News and World Report tarafından sürekli olarak en iyi program olarak yer alıyor.

LLM ve Uyuşmazlık Çözümü Ustası

Pepperdine'nin LLM ve Uyuşmazlık Çözümü Yüksek Lisans (MDR) programları dünyanın her yerinden öğrencileri cezbetmektedir. Öğrenciler, yeni mezunlardan Çin, Kore, Rusya, Yunanistan, Moldova, İspanya, Pakistan, Ürdün, Birleşik Krallık, Almanya, İsveç ve diğer ülkelerden programa katılan veya programa gidip gelen deneyimli avukat ve hakimlere kadar çeşitlilik göstermektedir.

Pepperdine, Fulbright, Muskie, Amerikan Devletleri Örgütü ve Rotary Vakfı gibi prestijli kurumlardan alimler aldı.

Değer Bir Yatırım

Kariyer danışmanlığı mevcuttur ve uluslararası bir mezunlar ağıyla tanışırsınız. Öğrencilerimiz dünya çapında topluluklarında lider olmaya, anlaşmazlıkları çözmeye, hukuk uygulamalarını ilerletmeye ve olumlu değişim yaratmaya devam ediyor.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Los Angeles

    Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri

    programlar

    sorular