Keystone logo
Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology MS in Applied Behavior Analysis
Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology

MS in Applied Behavior Analysis

Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri

20 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1.510 *

Kampüste

* per unit for a total of 37 units. You pay per unit

Tanıtım

  • Terimler : Güz, Yaz, İlkbahar
  • Süre : 16-20 ay / 37 adet
  • Yer(ler) : Batı Los Angeles
  • Biçim : Akşam

Uygulamalı Davranış Analizi Yüksek Lisans programı, öğrencileri otizm spektrum bozuklukları, gelişimsel engeller veya travmatik beyin hasarı gibi bozuklukları olan bireylerle çalışarak kurul onaylı davranış analistleri (BCBA®) * olmaya hazırlayacaktır.

Pepperdine mezunları arasında ilk kez BCBA sınavı geçme oranları 2020 itibariyle ulusal ortalamadan %18 daha yüksekti. Daha fazla bilgi için BACB sınavı geçme oranı verilerini görüntüleyin. Geçme oranı verileri, faaliyete geçtikleri ilk dört yıl içinde doğrulanmış kurs dizileri için yayınlanmaz.

Uygulayıcı-akademisyen profesyonel eğitim modelini kullanan titiz bir teorik çalışma, öğrencilerin profesyonel davranış analistleriyle birlikte çalışarak deneyim saatleri kazanacakları, hastaların eğitim, aile, sosyal, ve mesleki roller.

Programın Faydaları

  • Saygın Program

Pepperdine Üniversitesi, US News & Report, Best Colleges Rankings ve National Universities tarafından Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en yüksek dereceli üniversiteler arasındadır.

  • Merkezli Değerler

Öğrencilere, GSEP'in temel değerleri olan akademik mükemmellik, sosyal amaç ve anlamlı hizmet aracılığıyla kalıcı bir etki yaratma gücü verilir.

kabul

Müfredat

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

Burslar ve fon sağlama

Okul Hakkında

sorular