Keystone logo
Philip Merrill College of Journalism

Philip Merrill College of Journalism

Philip Merrill College of Journalism

Tanıtım

hakkında

Maryland Üniversitesi'ndeki Philip Merrill College of Journalism , tutarlı bir şekilde dünyanın en iyi gazetecilik okulları arasında yer alır, titiz habercilik, araştırma ve analitik becerilere sahip, etiğe bağlılık ve İlk Değişikliğin, özgür bir toplum.

Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti Washington, DC'den birkaç mil uzaklıkta bulunan kolej, Pulitzer, Peabody ve Emmy ödülleri de dahil olmak üzere gazeteciliğin en iyi ödüllerini kazanan ve beğenilen araştırmacıları istihdam ediyor ve öğrencileri dinamik bir mesleğe katılmaya hazırlıyor.

Küçük sınıflardan hoşlanan ancak aynı zamanda ülkenin en iyi devlet üniversitelerinden birinde bulunan kaynaklara ve fırsatlara erişen Merrill College öğrencileri, Maryland'i güçlü yazma ve görsel beceriler, teknoloji hakimiyeti ve veri analizi ve izleyici konusunda incelikli bir anlayışla terk ediyor nişan.

2019'da College Choice, Merrill College'ı ABD'deki 6 numaralı gazetecilik okulu ve College Factual ise 7. sırada yer aldı.

Merrill College, Gazetecilik ve Kitle İletişiminde Eğitim Akreditasyon Konseyi tarafından tam olarak akredite edilmiştir.

Ne bekleyebileceğinizi

 • 21. yüzyılın video ve dijital hikaye anlatma becerileriyle birleştirilmiş temellere odaklanma ve gazetecilerin değişen dünyada başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu yenilikçi, girişimci ruh
 • Dünyanın en iyi bölgesel medya pazarında gerçek dünya stajlarına erişim
 • Capital News Service adını verdiğimiz Annapolis, Washington ve Baltimore'daki haber odalarında uygulamalı çalışma, eğitim verme fırsatı
 • Dünya çapında etkili gazetecilik yayınlayan ulusal çapta dekore edilmiş bir merkez olan Howard Araştırmacı Gazetecilik Merkezi veya gelecek nesil spor gazetecilerini hazırlamada ulusal bir lider olan The Shirley Povich Spor Gazeteciliği Merkezi ile önemli işler yapma şansı.
 • Bugün gazetecilik eğitiminin en iyilerinden bazılarıyla bire bir etkileşim sağlayan küçük sınıflar
 • Pulitzers, Emmy ve diğer ödülleri kazanan prestijli gazeteci ve akademisyen karışımını içeren tam zamanlı ve yarı zamanlı bir fakülte
 • Sizi sayısız kariyerde başarıya hazırlayacak bir eğitim. Birçok mezun gazetecilik alanında başarılı bir kariyere sahiptir. Diğerleri hukuk fakültesine gitti, kendi işlerini kurdu veya şirketler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çalışmak için iletişim becerilerini kullandı. Öğrencilerin burada öğrendikleri beceriler gerçek dünyada değerli bir varlıktır

Konumlar

 • College Park

  Alumni Drive,7765, 20742, College Park

  programlar

  sorular