Keystone logo
Pixel

Pixel

Pixel

Tanıtım

Avrupa Proje Planlama ve Yönetiminde Uluslararası Usta, uluslararası bir eğitim ve asıl amacı uluslararasılaşma ve Avrupa İşbirliği'ne destek sağlanması olan Floransa (İtalya) merkezli uluslararası bir eğitim ve eğitim kurumu olan Pixel tarafından organize edilmekte ve koordine edilmektedir.

Pixel çalıştığı ana hedef gruplar, dünyanın her yerindeki Yüksek Öğrenim Kurumları, Okullar, Mesleki Eğitim ve Öğretim Kurumları, Yetişkin Eğitim Kurumları, Kamu Kurumları (Bakanlıklar, Bölge kurumları), Araştırma merkezleri, Kültür kurumları, Hastaneler vb.'dir.

Pixel , Ocak 1999'da Floransa'da (İtalya) kurulmuştur ve aşağıdaki alanlarda önemli deneyime sahiptir:

Avrupa Projelerinin doğrudan teslimi.

Son 23 yılda Pixel , 130'dan fazla Avrupa projesini başarıyla koordine etti ve yönetti. Pixel dahil olduğu projeleri finanse eden Avrupa programları Socrates ODL; Socrates Minerva, Socrates Grundtvig, Socrates Lingua, eLearning, Leonardo da Vinci, Lifelong Learning - Alt Programlar: Comenius, Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig ve KA1, KA2, KA3, KA4 Çapraz Programlar, Adalet Programı, Daha Güvenli İnternet Programı, Erasmus+ Programı - KA2-Stratejik Ortaklıklar, Erasmus+ Bilgi Ortaklıkları, Erasmus+ Kapasite Geliştirme, Erasmus+ Program İşbirliği Ortaklıkları.

Pixel tarafından koordine edilen Avrupa projelerinin çoğuna "Mükemmel" derecesi verildi ve Avrupa Komisyonu tarafından "En İyi Uygulama" olarak tanımlandı.

Pixel ayrıca Avrupa Sosyal Fonu tarafından finanse edilen 50'den fazla projeyi koordine etti ve yönetti. Bu projeler; şirket içi eğitim; gençlerin işgücü piyasasına erişimlerini destekleme eğitimi; eşit fırsatlar.

Uluslararası eğitim ve öğretim girişimlerinin organizasyonu

Pixel , Avrupa işbirliği, eğitim için yeni teknolojiler, yenilikçi eğitim metodolojileri, dil öğrenimi gibi farklı konularda uluslararası hizmet içi eğitim kursları düzenlemekte ve vermektedir. Avrupa'nın her yerinden ortalama 300 katılımcı, her yıl Pixel uluslararası kurslarına katılmaktadır. Düzenlenen uluslararası kurslar üniversite öğretim görevlileri, araştırmacılar, kamu görevlileri, okul müdürleri, idari personel, eğitmenler, mezun öğrenciler vb.

Eğitim alanında uluslararası konferanslar organizasyonu

Pixel uluslararası konferanslar düzenlemektedir. Bunlardan üçü yıllık olarak düzenlenir. İlki şu şekildedir: Eğitimin Geleceği ve her yıl Haziran ayında Floransa'da yapılır. İkinci uluslararası konferansın adı: Dil Öğrenimi için Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) ve her yıl Kasım ayında Floransa'da yapılır. Üçüncü uluslararası konferans şu şekildedir: Yüksek Öğretimde Yeni Perspektifler ve konferans her yıl Mart ayında Floransa'da yapılır. Beş kıtada 50'den fazla ülkeyi temsil eden etkinliklerin her birine yaklaşık 250 katılımcı katılıyor.

Pixel , dünya çapında 500'den fazla kuruluşla uluslararası ortaklıklar geliştirdi. Pixel ulus ötesi ortakları, tüm dünyadaki Yükseköğretim Kurumları, Okullar, Mesleki Eğitim ve Öğretim Kuruluşları, Yetişkin Eğitimi Kurumları, Kamu Otoriteleri (Bakanlıklar, Bölgesel organlar), Araştırma merkezleri, Kültür kurumları Hastaneleridir.

Pixel , gerçekleştirilen hizmetlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktadır. Pixel , UNI EN ISO 9001'e göre kalite sertifikası aldı. Pixel , İtalyan Eğitim Bakanlığı ve Toskana Bölgesel Yönetimi tarafından akredite edilmiştir.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

  • Florence

    Via Luigi Lanzi 12, 50134, Florence

    sorular