Keystone logo
Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Tanıtım

Point Loma Nazarene University ileri görüşlü olduğu için bilinir. PLNU anda, akademisyenler, inanç ve toplum tüm hayati önem taşımaktadır. Öğrenciler eğitim bu dengeli bir yaklaşım yarar ve PLNU, düşünmek hareket ve dünyaya katkıda hazırlanan bırakın.

Çalışmanın 60'dan fazla lisans alanlara ek olarak, PLNU Güney Kaliforniya'da genelinde lisans programı bölgesel merkezler bulunmaktadır. PLNU 3,500 'den fazla öğrenciye hizmet vermektedir.

Biliyor musun?

2004 yılından bu yana, tıp, diş hekimliği, göz muayenesi, eczane ve veteriner okullara giriş için başvuruda bulunmuş PLNU öğrencilerin üzerinden yüzde 90 kabul edilmiştir. mezun yaşlılar yaklaşık yüzde 30'u yurt dışında okumuş - 2008 Açık Kapılar raporunda, PLNU çalışması yurtdışında program katılan lisans yüzdesi için (yüksek lisans-veren kurumlar arasında) ulus 15. sırada yer aldı. PLNU ulusal sürdürülebilirlik alanındaki liderliği için tanınan - son altı yılda arasından Yılın dört San Diego Çevre Hizmetleri Recycler kazanan ve 2010 hem de 2011 Sierra Kulübü tarafından Amerika'nın 100 yeşil okullarından biri adlı ediliyor. PLNU en LoveWorks Kısa vadeli Heyeti Programı aracılığıyla, 2.000 'den fazla öğrenci, öğretim üyeleri, personel ve mezunlar yaklaşık 60 Dünya alanlarında muhtaç insanlara hizmet etmiştir. Uluslararası Kalkınma PLNU en Merkezi küresel yoksulluk sürdürülebilir iş uygulamaları ve çözümleri araştırır. 2005 yılından bu yana, 22 öğrenci filmleri / TV programları ödül kazanmış ya da film festivallerinde çıktı. PLNU en Konuşma ve Tartışma Takım UC Berkeley ve UCLA gibi okullarda rekabet, son yedi yıl üzerinden Ulusal Meclis Tartışma Dernekleri 'bir yıllık piyango yarışmasında dört ulusal şampiyon olmuştur.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • San Diego

    3900 Lomaland Drive San Diego, CA 92106, , San Diego

sorular