Keystone logo
Rollins Crummer Graduate School of Business

Rollins Crummer Graduate School of Business

Rollins Crummer Graduate School of Business

Tanıtım

Rollins College Crummer İşletme Enstitüsü Mezunlar, rekabetçi bir küresel ekonominin zorluklarına hazırlanan, coveted profesyonellerdir. Florida'nın dört bir yanındaki ve dünyanın dört bir yanındaki en iyi iş liderleriyle birlikte öğrenme ve deneyimlerle kendilerini kanıtladılar. Küçük sınıf ortamı, seçkin öğretim üyelerine erişim ve mezunlar ağı, öğrencilerin hayat için öncülük etme konusunda birinci sınıf becerileri, kaynakları ve bağlantıları olmasını sağlar.

Biz Değer:

 • Seçkin öğrencilerin istihdam edilmesi ve istisnai kuruluşlara yerleştirilmesi;
 • Tutkulu ve özverili tecrübeli öğretim üyeleri tarafından öğretilen, stratejik yönetim temelli titiz işletme eğitimi;
 • Küresel bir odaklanma ve ilgili teknolojinin kullanımı ile deneyimsel öğrenme;
 • Etik liderlik;
 • Işyeri ve yaşamdaki çeşitlilik;
 • Topluluklara hizmet ve ulaşım;
 • Kurucu unsurlarla ilgili entelektüel katkılar ve öğretmenlerimizi destekliyoruz; ve
 • İşbirliği ve ekip çalışması.

Sıralaması

Rollins College Crummer İşletme Enstitüsü, iş dünyasındaki en saygın kurumların birçoğu tarafından ulusal ve uluslararası düzeyde tanınmıştır.

Bloomberg Business Week: Florida'da 1., Milletten İlk 20

Her iki yılda bir gerçekleştirilen Bloomberg BusinessWeek dergisi, 2015 yılında yarı zamanlı MBA programları için Florida'daki Rollins Profesyonel MBA programını 1 numaraya çıkardı.

Liderlik Mükemmeliği: Ulusun 1 Numaralı

Crummer İş Enstitüsü'ndeki Rollins MBA, HR.com'un 2016 Liderlik Mükemmellik ödüllerinde lider liderlik geliştirme eğitimcisi olarak tanınmıştır.

Forbes: Ulusda 52.

Rollins Early Advantage MBA, ulusal ve uluslararası düzeyde 52. sırada yer alıyor. Forbes dergisine göre Eylül 2015'e göre Florida'daki özel İşletme Okulları arasında 1 kişi. Bu sıralama her iki yılda bir yapılmaktadır ve 1999 yılından bu yana Florida'daki en iyi iki tam zamanlı MBA arasında yer almaya devam ettik. Sıralamalar, mezuniyetten 5 yıl sonra bir öğrencinin yatırım getirisine dayanır.

Princeton Review'ın "En İyi 296 İşletme Okulları: 2015 Edition"

Princeton Review, 2015 yılında yayınlanan "The Best 296 Business Schools" adlı Rollins MBA programını içeriyor.

Rollins College Rankings

Rollins College, işletme okulunun yanı sıra lisansüstü ve lisansüstü programlar için ulusal yayınlardan en yüksek sıralamaları almıştır. 22 yıl üst üste US News & World Report, Rollins'i Güney'deki en iyi iki bölgesel üniversite ve Florida'daki "En İyi Üniversiteler" sıralamasında ilk sırada yer aldı. Rollins College, Güney'deki Bölgesel Üniversiteler arasında 2. sırada yer aldı. US News & World Report tarafından Gaziler için En İyi Üniversiteler.

US News ve World Report

Rollins MBA, US News and World Report tarafından ülkedeki ilk on en ucuz özel işletme okullarından biri seçildi.

Rollins Koleji ve Kış Parkı

Rollins College'ın Florida'daki Winter Park'taki kampüsü, sizi kültür, ticaret ve mesleki fırsatlardan oluşan heyecan verici bir dönüm noktasına yerleştirecektir. Öğleden sonraları Park Avenue boyunca yürüyerek (kampüsten sadece birkaç adım öteye) Rollins'de öğrenci olarak eğleneceğiniz heyecan verici kültürel ve eğlence mekanlarından birkaçına ulaşabilirsiniz.

Topluluğumuzda İş

Winter Park, iş için ülkenin en iyi 10 yerinden biri olan büyük Orlando büyükşehir bölgesini oluşturan topluluklardan biridir. * Orlando, Darden, Disney, Lockheed Martin, Tupperware ve diğerlerinin büyük ofisleri de dahil olmak üzere iş dünyası için bir merkezdir.

Konumlar

 • Winter Park

  Rollins College Crummer Graduate School of Business Graduate Admissions 1000 Holt Ave.-2722 , 32789, Winter Park

programlar

sorular