Keystone logo
Reinhardt University

Reinhardt University

Reinhardt University

Tanıtım

Reinhardt, 1883'teki kuruluşundan bu yana, öğrencilerin her seferinde bir kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklandı.

Bu kişiselleştirilmiş eğitim yaklaşımı en iyi, küçük sınıflarda özenle meydan okuyan yetenekli profesörler tarafından sağlanır. Ve, Cherokee County'nin lisans ve yüksek lisans dereceleri sunan tek yüksek öğretim kurumu olarak Reinhardt, sınırdaki Bartow, Cobb, Dawson, Forsyth, Fulton, Gordon ve Pickens ilçelerinden gençler için uzun süredir popüler bir kaynak olmuştur. Kurum büyüdükçe, uygun fiyata kaliteli bir eğitim sağlama kararlılığını da sürdürdü.

Öğrenciler Reinhardt'ın akademik programlarını ilgi çekici, zorlayıcı ve alakalı buluyor - kişisel ve profesyonel yaşamlarına olumlu dönüşler sağlayan bir yatırım. Reinhardt'ın fırsatlarından tam olarak yararlanan mezunlar, seçtikleri mesleğe, ilgi çekici sınıf deneyimleri, ortak müfredat zenginleştirme fırsatları, zorlu araştırma projeleri, ödüllendirici hizmet girişimleri, heyecan verici stajlara katılım yoluyla özel profesyonel hazırlık ile birlikte geniş bir liberal sanat eğitiminin zenginliği ile girerler. ve yurtdışında hayat değiştiren çalışmalar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Waleska

    Waleska, Amerika Birleşik Devletleri

    programlar

    sorular