Keystone logo
© BIMM University
Results Driven Group

Results Driven Group

Results Driven Group

Tanıtım

Hakkımızda

Şirket Chris Goodwin tarafından kuruldu. İş fikri, Chris'in hem özel hem de kamu sektörünü ve mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarını kişisel olarak sağlayabileceğinden çok daha geniş bir alana yaydığı anlayışından geldi. “Her şeyi yapmaya çalışmanın” tuzağına düşmek istemedi, böylece kendi alanlarında bir takım uzmanlarla ittifaklar kurmaya başladı. ' Results Driven Group ' adı seçildi çünkü müşterileri için sonuçlar elde etme isteğini ve tutkusunu yansıtıyordu.

Results Driven Group misyonu, şirketleri yüksek icracılara dönüştürmek için iş ve organizasyonel dönüşümdür.

Bunu başarmak için bir dizi konuyu ve iş sorununu ele almanız gerektiğini anlıyoruz. Müşterilerimiz için başarıya ulaşmak için farklı müdahale yaklaşımlarının gerekli olduğunu kabul ediyoruz: danışmanlık, koçluk, eğitim ve dış kaynak kullanımı. Bizi rakiplerimizin birçoğundan ayıran şey, genellikle bir lidere meydan okuyan ve bu zorluklara geniş bir çözüm yelpazesi sunan tüm kilit alanlarda uzmanlarımız olması. Grubun müşterileri için hizmet veren 'ortaklar', hem kamu sektöründe hem de özel sektörde, orta ve büyük ölçekli kuruluşlardan çok çeşitli kuruluşlarla çalışmaktadır.

Bizi tercih

RDT'de ısmarlama beceri geliştirme çözümlerinde uzmanız. Eğitim ve gelişim alanında 20 yılı aşkın tecrübesi ile, son derece özelleştirilmiş ve esnek eğitim sunumu için mükemmel bir ün oluşturduk. Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmette, dinleme, esneklik sunma ve detaylara dikkat etme kabiliyetimizle başarımızı oluşturduk.

Başarılı bir hizmet sağlayıcının müşterisiyle devam eden bir ortaklık içinde çalışması gerektiğine inanıyoruz ve bu nedenle müşterilerimizin tekrar tekrar bize dönmeleri için de tam bir neden. Tecrübeli Hesap Yöneticilerimiz, organizasyon ve iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun yaklaşımı oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Büyük şirketlerden KOBİ'lere, Hükümet Makamlarına ve daha birçoğuna kadar birçok 'mavi çip' şirketinin de bulunduğu geniş bir müşteri tabanımız var. Kurs yelpazemiz, İngiltere genelinde 200 farklı sektörde sunulmaktadır.

Halihazırda üstlendiğimiz ve müşterilerimizle yaptığımız çalışmalardan dolayı “İnsan Yönetiminde En İyi Uygulama” adlı belgeselde yer almak üzere Parlamenter Projeler tarafından seçildik:

sorular