Keystone logo
Iceland School of Energy – Reykjavik University

Iceland School of Energy – Reykjavik University

Iceland School of Energy – Reykjavik University

Tanıtım

sürdürülebilir bir dünya için uzmanlardan oluşan bir nesil Eğitim

Enerji İzlanda Okulu anlayış ve jeotermal enerji, hidroelektrik kullanan ve yetkileri İzlanda topluluk rüzgar enerjisinden elde edilen uzmanlık sürdürür.

misyonu yüksek kaliteli bir öğrenim deneyimi sunmaktır. araştırma, tasarım ve sürdürülebilir enerji için sistemlerinin yönetimi için fırsat sunan küresel topluluk için alanında uzman üretmek için çalışıyoruz.

Enerji İzlanda Okulu parçasıdır ve İzlanda'da Reykjavik Üniversitesi Fen ve Mühendislik Okulu tarafından akredite edilmiştir.

artan enerji taleplerini, fosil yakıtların azalması rezervleri ve CO2 emisyonlarını ele acil ihtiyaç bakan bir dünyada, ileri görüşlü eğitim ve öğretim için açık bir durum söz konusudur.

ORTAKLAR

Enerji İzlanda Okulu ana ortaklar olarak bir araya üç önemli organizasyonlara getiren yenilenebilir enerji alanında liderleri ile yakın işbirliği içindedir:

Reykjavik Enerji İzlanda GeoSurvey Reykjavik Üniversitesi

Enerji Reykjavik Üniversitesi İzlanda Okulu'nda Fen ve Mühendislik Okulu tarafından akredite parçası ve İzlanda'da Reykjavik Üniversitesi Fen ve Mühendislik Okulu tarafından akredite edilmiştir.

Reykjavik Üniversitesi mezuniyet sonrası bir araya gelecek zorlukları için hazırlar eller öğrenme vurguluyor. Bu genellikle şirketler ve kurumlar ile işbirliği içinde, gerçek, gerçek dünya atamaları ve projeleri tamamlayarak diğer öğrencilerle çalışmak demektir. Bu öğrencilerin endüstrisine RU kapsamlı bağlantı yarar hangi bir yoludur. Sınıflar öğrenci ve öğretmen arasındaki etkileşimleri teşvik etmek, küçük tutulur.

Kısa bir tarihçe 2007 yılı Nisan ayında, Reykjavik Enerji, Reykjavik Üniversitesi ve İzlanda Üniversitesi, sürdürülebilir enerji çalışmaları için uluslararası bir lisansüstü programı kurmak için bir anlaşma imzaladılar Sürdürülebilir Sistemleri Reykjavik Enerji Enstitüye çağırdı. REYST açılış sınıf Ağustos 2008'de çalışmalarına başladı ve birinci sınıf 1 Şubat 2010 mezun oldu.

Başvuru Koşulları Genel

Tüm adaylar tamamlanmış veya lisansüstü programlarına başvurmak için lisans derecesi, son bir yıl içinde olacak olmaları gerekmektedir. Çalışmanın son yılında olanlar için, derece tatmin edici tamamlanması girişi için bir koşul olacaktır.

Program spesifik

İMKB tarafından sunulan farklı programlar daha spesifik gereksinimleri biraz farklı setleri var.

Msc Sürdürülebilir Enerji Msc Sürdürülebilir Enerji Mühendisliği Yaz Okulu

İngilizce dil gereksinimleri

Başvurular İngilizce kendi yeterlilik belgesi vermek zorundadır.

550 en az TOEFL testi puanı gereklidir (bilgisayar tabanlı test 213, internet tabanlı test 79) En az 6.0 IELTS puanı (genel ve akademik hem de kabul edilir).

Dil şartı feragat

Biz feragat aşağıdaki durumlarda bir İngilizce dil sertifikası şartı olacak:

Başvuru sahibinin ilk dili İngilizce Başvuran bir yüksek öğretim derecesi doğru okudu ve öğretim dili İngilizce'dir (minimum gereksinimi 3 yıl tam zamanlı) olsaydı. Üniversiteden bir belge bu onaylamak için gerekli olacaktır.

Konumlar

  • Reykjavík

    Reykjavik University Menntavegi 1 , 101 , Reykjavík

sorular