Keystone logo
Rice University

Rice University

Rice University

Tanıtım

Okulumuz

Rice University Sosyal Bilimler Okulu, eğitim ve araştırmamızı toplumun iyileştirilmesine yönelik politikalarla birleştirmeyi taahhüt eden canlı, kapsayıcı bir alimler, öğrenciler ve eğitimciler topluluğu. Tek misyonlu yedi bölümüz: toplumun en büyük zorluklarını, hem bireysel olarak hem de toplu olarak birlikte yaşayacağımız bir geleceği şekillendirmeye yönelik sıra dışı bir vizyonla ele almak.

Öğrencilerimiz

Rice University Sosyal Bilimler Okulu, Houston, Teksas'ın kalbinde, 300 dönümlük ormanlık bir kampüste kuruludur. Rice University , büyük bir araştırma üniversitesinin olanakları ve uzmanlığına sahiptir, ancak mütevazı boyutumuz, gerçek disiplinlerarası işbirliği ve öğretim üyeleri ve öğrenciler arasındaki yakın çalışma ilişkileri anlamına gelir.

Araştırma ve akademisyenlerimizle ünlüyüz, ancak Rice'ın bir çalışma yerinden fazlası olduğunu göreceksiniz. Olağanüstü bir fakültemizin entelektüel gelişiminize, eğitiminizin kalitesine ve geleceğinize kişisel ilgi duyduğu farklı bir akademik topluluktur. Dünyadaki temel bilgilerimizi arttırmanın yanı sıra insanlığın karşılaştığı sorunlara disiplinlerarası, yenilikçi çözümler geliştirmek için birbirimize en iyi olmak ve geleneksel sınırlar boyunca çalışmak için ilham veriyoruz.

Amerika Birleşik Devletleri'nin dördüncü en büyük şehri ve en çeşitli yerlerinden biri olan Houston’daki konumumuz, yapılabilecek şeyler sıkıntısı olmayan misafirperver bir şehirde, endüstri ile etkileşime girme şansına sahip olacağınız anlamına geliyor.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Fakülte

Sosyal Bilimler fakültesi, toplumun en büyük zorluklarına kanıta dayalı stratejiler ve çözümler bulmaktadır. Öğretim üyelerimiz, araştırmalarının hükümet, devlet okulları ve yerel hastanelerle ortaklıklar yoluyla başkalarının hayatlarını iyileştirme potansiyeline sahip olduğunu biliyor. Eğitim kadromuz, sosyal girişimcilik için hiç kimsenin bulunmadığı fırsatlar yaratıyor, ayrımcılığı azaltan yenilikçi yaklaşımlar keşfediyor ve herkes için eğitim fırsatlarını teşvik etmek için müdahaleler tasarlıyor. Öğrencilerin Rice'ı seçmesinin birçok nedeninden biri, öğrencilere ilgi duyan ve öğretmenlikten zevk alan fakültelerdir. Kampüste hiçbir yerde, öğretim üyelerimizin ödüllendirici ödüller kazanarak ve öğrencilerin eleştirel düşünmelerini sağlayan büyüleyici bir öğrenme ortamı yaratarak öğrenci taahhütlerini sürekli olarak sergiledikleri Sosyal Bilimler Okulu'ndan daha belirgin değildir.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Houston

    6100 Main St., TX 77005-1827, Houston

sorular