Keystone logo
Rider University Bilgi Sistemleri Bilim Ustası
Rider University

Bilgi Sistemleri Bilim Ustası

Lawrence Township, Amerika Birleşik Devletleri

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

01 May 2024

May 2024

USD 1.080 / per credit

Kampüste

Tanıtım

En son bilgi yönetimi uzmanlığını iş stratejisiyle birleştiren bir programla, talep edilen gelişmiş becerileri geliştirin.

Bilgi Sistemleri Bilim Ustası (MSIS), önemli bir teknolojik bileşene sahip kariyer yollarında üst düzey yönetim rollerini arzulayan profesyoneller için tasarlanmış, STEM tarafından belirlenmiş bir derecedir. Çift AACSB akreditasyonlu bir programda eğitim görecek ve bir ticari kuruluş için IS'yi değerlendirmek ve uygun IS stratejilerini geliştirmek ve uygulamak için gereken bilgi ve becerileri edinecek, aynı zamanda veri ve teknolojiyle ilgili konuların etik ve yasal sonuçlarına katılacaksınız. . Rider'dan MSIS ile mezun olan uluslararası öğrenciler, tamamlama sonrası OPT (isteğe bağlı pratik eğitim) yetkilerini uzatmak için STEM OPT Uzantısına hak kazanabilirler.

Bilgi Teknolojileri (BT) iş piyasası, uygulama geliştirmenin ve kullanıcı platformlarını genişletmenin daha düşük maliyetinin nitelikli BT çalışanlarına yönelik ek talepler yaratması nedeniyle hızlı büyümesini sürdürüyor.

Çift derece seçenekleri

Kimlik bilgilerinizi, becerilerinizi ve bilgi tabanınızı oluşturmak için Bilgi Sistemleri Yüksek Lisansını İşletme Yüksek Lisansı (MBA) veya Muhasebe Yüksek Lisansı (MAcc) ile birleştirin. Çift diploma tekliflerimiz, öğrencilerin dereceleri ayrı ayrı kazanmaktan daha az toplam krediyle her iki dereceyi de kazanmalarına olanak tanır.

Profesyonel Akreditasyon

Rider University Norm Brodsky İşletme Fakültesi yüksek lisans ve lisans programları, AACSB International – The Association to Advance Collegiate Schools of Business tarafından akredite edilmiştir. İlk akreditasyon 1993 yılında sağlandı ve daha sonra düzenli olarak yeniden onaylandı. Ayrıca, muhasebe programı 2000 yılında AACSB Uluslararası Muhasebe Akreditasyonu ile mükemmellik açısından tanınmıştır ve düzenli olarak yeniden onaylanmaktadır.

Müfredat

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Burslar ve fon sağlama

Kariyer fırsatları

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular