Keystone logo
University of Maryland College Park

University of Maryland College Park

University of Maryland College Park

Tanıtım

Inspired İşletme Eğitimi

Küresel ekonomide, iş başarısı, ilham almayan hiçbir şey olmayan bilgi ve beceri gerektirir.

Maryland Üniversitesi'nde Robert H. Smith School of Business , ilham verici iş eğitimi bizim işimizdir. Fakültemiz dünya sınıfıdır. Araştırmamız son nokta. Bizim öğrenimimiz deneyimlidir ve gerçek dünyada kök salmıştır. Ve öğrencilerimiz girişimciler gibi düşünmeyi öğreniyorlar.

83784_Testudo.jpg

College Park'ta Maryland Üniversitesi'nde bulunan 12 kolejden ve okuldan biri olan Smith School, Washington DC'nin metroplex'in iş, hükümet, kar amacı gütmeyen ve profesyonel ağlarına bağlanır.

Akademisyenler ve uygulayıcılar topluluğumuz, öğrencileri sık sık tartışmalı bir pazarda başarılı olmak için donatırken öğrenmeyi derinden destekliyor.

Geniş program yelpazemiz, sertifikalarımız ve derecelerimiz, çalışan profesyonelleri, değişim ve hız ile hızlanan dünya ekonomisinde, akıcı bir dünya ekonomisinde çalışan yere ulaştırmak için tasarlanmıştır.

Bunu yapmak için, bir lisans, uzmanlık yüksek lisans, doktora ve tam zamanlı, yarı zamanlı, çevrimiçi ve yönetici MBA programları sunuyoruz.

Dünya ekonomisi akıdır. Teknoloji ve küresel rekabet, değişim hızını hızlandırıyor. Girişimciler bir sonraki büyük fikirleri bulmak ve pazarlamak ve ölçeklendirmek için durmaksızın çalışıyorlar. Gelecek belirsizdir ancak sınırsız fırsatla doldurulur.

sıralamalar

 • 2 numaralı finans programı ustası (Financial Times, 2018)

 • 7 numaralı MBA programı, ABD (The Economist, 2018)

 • 9 numaralı çevrimiçi MBA programı (USNews)

 • 9 tam zamanlı MBA öğrenci memnuniyeti, ABD (Bloomberg Businessweek, 2016)

 • 11 PhD programı, dünya (Financial Times, 2014)

 • 15 yarı zamanlı MBA programı, ABD (USNews)

 • 21 lisans programı, ABD (USNews)

 • 27 tam zamanlı MBA programı, ABD (Financial Times, 2018)

 • 16 araştırma, dünya (Financial Times, 2018)
83783_OMBA07Jun18-134.jpg

Akademik dürüstlük

Smith'de, “doğru şeyleri doğru şekilde yapma” konusunda ortak bir taahhüdümüz var. Öğrencilerimizin özellikle akademik performanslarıyla ilgili olarak dürüst davranmalarını ve ihlallerden sorumlu tutmayı beklediklerini umuyoruz. Bu sadece öğrencilerimize fayda sağlamaz - bir gün kariyerlerine, kurumlarına ve topluluklarına fayda sağlar.

Dekanlık Ofisi, Smith'de bir dürüstlük kültürünün yaratılmasını ve teşvik edilmesini taahhüt eder. Maryland Üniversitesi Öğrenci Davranışları Ofisi tarafından öngörülen akademik bütünlük ilkelerini destekliyor ve uyguluyoruz. Smith öğrencileri Maryland Üniversitesi Onur Rehin Üniversitesi'ne bağlı:

“Bu ödev / sınavda yetkisiz bir yardım almadığımı veya almadığımı onurlandırıyorum.”

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • College Park

  Robert H. Smith School of Business, University of Maryland, College Park, , , College Park

  sorular