Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Tanıtım

2008 yılında kurulan RIT Dubai , 185 yıllık bir geçmişi olan dünyanın önde gelen teknolojik odaklı üniversitelerinden biri olan New York'ta saygın Rochester Institute of Technology'nin kar amacı gütmeyen bir küresel kampüsüdür.

RIT Dubai, iş ve liderlik, mühendislik ve bilgi işlem alanlarında yüksek değerli lisans ve yüksek lisans dereceleri sunmaktadır. Müfredat, öğrencilerin günümüzün yüksek oranda tamamlayıcı iş piyasasında dikkat çekmelerine yardımcı olan yenilikçi bir kooperatif eğitim programıyla öğrencilere ilgili iş deneyimini sağlar.

RIT Dubai, Amerikan dereceleri sunuyor ve tüm RIT programları BAE onaylı. RIT Dubai öğrencileri, New York'taki ana kampüste veya diğer küresel kampüslerinden birinde yurtdışında öğrenim görmeyi tercih etme fırsatına da sahipler.

Eğitimde mükemmellik, RIT Dubai'nin en yüksek önceliği olup, katılımcı ve çeşitli bir öğrenci kitlesinin sağlanması için rekabetçi ve seçici bir kabul süreci ile. Fakülte, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve dünyanın önde gelen profesörlerinden oluşmaktadır.

RIT Dubai, SAP, Henkel, Schneider Electric, Fujitsu ve Axiom gibi 900'den fazla şirketi bulunan bir teknoloji parkı olan Dubai Silicon Oasis'te yer almaktadır.

Vizyonumuz

RIT Dubai, öğrencileri küresel toplumda başarılı bir kariyer için hazırlarken yüksek öğrenime öncülük edecektir.

Görevimiz

RIT Dubai topluluğu, teşvik edici ve işbirlikçi deneyimler yoluyla öğrencileri meşgul eder ve motive eder. Misyonumuz, kişisel ve mesleki gelişim için teknoloji tabanlı eğitim programları sağlamaktır. Yeni ve gelişmekte olan kariyer alanlarını titizlikle takip ediyoruz. Gelişmekte olan teknolojiler ve sosyal koşullarla ilgili müfredat ve ileri burs geliştirir ve sunarız. Topluluğumuz kendini çeşitliliğe ve öğrenci merkezliliğe adamıştır ve yenilikçi ve işbirlikçi ruhumuzla öne çıkmaktadır. İç ve dış ortaklıklar, öğrencilerimizin deneyimsel öğrenimini genişletir. RIT Dubai , mezunlar, hükümet, iş dünyası ve dünya topluluğu ile karşılıklı olarak zenginleştirici ilişkilere kendini adamıştır. Öğretme, öğrenme, burs, liderlik gelişimi ve öğrenci başarısı merkezi işletmelerimizdir.

Değerler

Öğrenci Merkezlilik: Davranışı sergiler, bir pozisyonun görevlerini yerine getirir ve / veya öğrencilerin üniversitenin temel seçim bölgesi olarak önemini gösteren ve / veya öğrenci başarısına doğrudan katkıda bulunan ve / veya destekleyen kararlar verir.

Mesleki Gelişim ve Burs: Bir kişinin akademik veya profesyonel disiplininde sürekli olarak ilerlemek ve / veya ilerlemek için harekete geçer; bireysel katkı olarak; takım üyesi olarak; ve / veya bir örgütsel lider olarak.

Bütünlük ve Etik: Bölüm, kolej veya bölüm ve seçim gruplarına yapılan taahhütlerde bulunmak için gerekenleri yapar. Söz verildiği zaman ne yapacağını söyleyerek üniversitenin içinde ve dışında kişisel güven ve ilişkiler kurar.

Saygı, Çeşitlilik ve Çoğulculuk: RIT Dubai topluluğunun diğer üyelerine yüksek düzeyde hizmet sağlar. Her insanı onurlu davranır. Organizasyon, bölüm, kolej veya bölümün çalışmalarını planlamak, yürütmek ve / veya değerlendirmek için farklı perspektifler ekleyerek dahil edilmesini gösterir.

İnovasyon ve Esneklik: Departmanı, kolej veya bölümü daha da iyi bir organizasyon haline getirebilecek yeni fikirler sunar ve / veya teşvik eder. Değişime açık ve iyi adapte olur.

Takım Çalışması ve İşbirliği: Bir takım oyuncusu olarak bölüm, bölüm veya kolej çabalarına katkıda bulunur. Kolej veya bölüm hedefleri ve hedefleri gerçekleştirmek için bölüm dışında başkaları ile iyi çalışır.

Akreditasyonlar

73539_rsz_201803203hux4guqsbiwzvcu_eqjr7_large.png
73535_73527_Ministrylogo.png

Konumlar

  • Dubai

    RIT Dubai PO Box 341055 Techno Point Building, 1st Floor Dubai Silicon Oasis, , Dubai

sorular