Keystone logo
Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Tanıtım

Rocky Mountain College , akademik başarıya ve kişisel gelişime odaklanan küçük bir özel liberal sanatlar kurumudur. Rocky Mountain College , 1878'de kurulmuş, Montana'daki en eski kolejdir. Tarihi, mükemmelliğe ve her bakış açısına açıklığa olan bağlılığını göstermektedir. Kolej, liberal sanatlar geleneğine ve belirli kariyerler için uygulamalı eğitim mirasına katılarak güç bulur.

Rocky Mountain College kampüsü, Billings'in bir yerleşim bölgesinde yaklaşık 60 park benzeri bir alanı kaplar. Yaprak dökmeyen ağaçlar, çalılar ve uzun ömürlü bitkiler, kampüsü yaklaşık 1.000 kayıtlı öğrencimiz için özellikle sıcak tutar. Billings, küçük bir kasaba Montana misafirperverliği ile büyük şehir yaşamının tüm avantajlarını sunar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Billings

    1511 Poly Drive Billings, , Billings

sorular